Smiltenē noticis supersprinta otrais posms

Supersprints_1

Svētdien, 21.jūnijā, “Tepera” trasē Smiltenē norisinājās LAF SAK Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā otrais posms.

Draudīgie lietus mākoņi visas dienas garumā Smilteni tomēr nesasniedza, un gandrīz 100 supersprinta dalībnieki sausajā trasē sacentās dažbrīd tikpat kā necaurredzamos putekļos.

4WD plus klasē uzvarētāja godā Valts Zvaigzne, pirmo vietu izcīnot pirmajā un trešajā braucienā. Otrajā vietā “Tepera” posmā Vigo Rubenis, bet trešais –mājinieks Edgars Tralla.

Valtam Zvaigznem Smiltenes sacensībās uzvara arī visos trīs braucienos 4WD klases ieskaitē. Otrais šeit Intars Rezakovs, bet trešajā vietā Niks Kanders.

Supersprints_3

4WD Open klasē pirmo vietu izcīnīja Andris Puriņš, kurš bija ātrākais divos braucienos, aiz viņa Gints Bērze un Artis Voicišs.

2WD Open ieskaitē par uzvarētāju kļuva Aigars Tīdmanis,

uzvarot otrajā un trešajā braucienā. Māris Druva ieguva otro vietu, bet Ainārs Skaidiņš – trešais.

Savukārt Sandis Laukšteins bija ātrākais 2WD klasē, arī uzvarot divos no braucieniem, kamēr otro vietu izcīnīja Modris Žentiņš, bet trešo pjedestāla pakāpienu ieņēma Raivo Ozoliņš.

Gints Lapsa palika nepārspēts RWD ieskaitē, kur viņam uzvaras pirmajā un trešajā braucienā. Gundaram Tīdmanim uzvara otrajā braucienā un otrā vieta klasē, bet trešo vietu izcīnīja Raivis Galviņš.

Supersprints_2

Tikmēr FWD 1600 klasē par uzvarētāju kļuva Ģirts Ozoliņš, kurš uzvarēja pirmajā un trešajā braucienā, otrā vieta Andrim Aleksejevam un trešais klasē Varim Žentiņam.

VAZ Historic Open klasē trīs dalībnieku sacensībā ātrākais bija Kalvis Tēts. Bet ātrākais no junioriem U18 ieskaitē “Tepera” trasē izrādījās Māris Millers.

Līdz nākamajām rallija supersprintasacensībām nu jāgaida pāris mēnešus, jo trešais Latvijas čempionāta un kausa izcīņas  posms norisināsies augusta beigās Liepājā, ātruma festivāla “Kurzeme” ietvaros.