Šonedēļ Madonā startē Latvijas Trofi reidu čempionāta jaunā sezona

Gladiatoriai 4x4 2014 01

Sestdien, 25.aprīlī Madonas pusē jauno 2015.gada sezonu ievadīs Latvijas Trofi reidu čempionāts, ziņo atbildīgā Latvijas Automobiļu federācijas komisija.

Čempionāta atklāšanas posmā piedalīšoties teju 70 tehnikas vienības. Uz starta līnijas dažādās ieskaites kategorijās stāsies pieredzējuši sporta meistari, iepriekšējo sezonu uzvarētāji un mazāk dubļus briduši dalībnieki, kā arī atgriežas ‘radošajā pauzē’ pabijuši spēcīgi braucēji.

Lai arī šis ir sezonas pirmais posms, tam varētu būt izšķiroša nozīme sezonas noslēgumā. Iemesls ir pavisam vienkāršs – šis ir vienīgais Latvijas Trofi reidu čempionāta posms, kas vienlaicīgi nav NEZ Championship posms, tāpēc visos nākamajos posmos konkurence būs vēl sīvāka un starptautiska.

Viena būtiska nianse šajā sezonā – gada kopvērtējumā tiks ņemti vērā visi posmi.

Paralēli Latvijas Trofi reidu čempionāta 1.posmam norisināsies Signāls EM Trophy 2015 Tūrisma Kauss, Latgales kauss 2015 (iepriekš zināms kā Dubļu ērglis), CanAmTrophy LATVIA 2015  (kvadraciklu cīņas aplis). Šīnīs sacensībās vīri gan ar auto, gan ar kvadracikliem ierobežotā aplī cīnīsies par uzvarām un tituliem.

Blakus sportistiem, tūristiem, ērgļiem, ATV braucējiem savas slēptās iemaņas varēs atklāt jebkurš gribētājs – skatītāji, līdzjutēji, ziņkārīgie, sola sacensību rīkotāji. Esot izveidota atsevišķa autonoma trase, kurā katrs, kam ir interese un drosme, varēs izmēģināt, kā „garšo” dublis un sajūta, ka Tu vari… izbraukt…