“Sporta kluba 333″ Ziemas kausa 4.posms

Sporta kluba 333 Ziemas kausa 4.posms 01

Sestdien – 16. februārī Sporta kompleksā “333″ norisinājās “Sporta kluba 333″ organizētais Ziemas kausa izcīņas 4.posms. Pasākuma norisēs ieskatījās arī “AutoMedia.lv”.

Visvairāk braucēju – 18 – startēja priekšas piedziņas ieskaitē, kam sekoja aizmugures piedziņa ar 15 un pilnpiedziņas klase ar 13 dalībniekiem.

FWD klasē nepārspēts palika Ivars Cīruļnieks, kurš izcīnīja uzvaras divos no trim braucieniem, tādējādi nodrošinot labāko iespējamo rezultātu (vērtējumā iet divi labākie no trim braucieniem). Par uzvaru pacīnīties mēģināja Guntars Brauns, kurš braucienos ar vienu uzvaru un diviem otriem labākiem laikiem stabili izcīnīja otro vietu, uz trešo vietu pavirzot otru no brāļiem Cīruļniekiem – Armandu.

RWD ieskaitē ātrāko trijnieku veidoja Raivis Galviņš, Jānis Visockis un Andris Vovers.

Ja Raivis bija nepārspējams visos trijos braucienos un stabila pirmāvieta klasē, tad otrās un trešās vietas liktenis izšķīrās pēdējā braucienā, kurā Jānis Visockis bija mazliet pārāks pār Andri Voveru un pie vienādas punktu summas dienas ieskaitē ieņēma otro pjedestāla pakāpienu. Pilnpiedziņas klasē stabilu pirmo vietu arī ar uzvaru visos trijos braucienos sev nodrošināja Māris Zālītis, aiz sevis atstājot Sandi Šābli un Mikusu Nesko.

Ceturtā posma rezultāti:

FWD 1. Ivars Cīrulnieks, Opel Astra, 70 punkti 2. Guntars Brauns, Opel Astra, 65 punkti 3. Armands Cīrulnieks, Opel Astra, 64 punkti

RWD 1. Raivis Galviņš, BMW 325, 70 punkti 2. Jānis Visockis, BMW 325, 62 punkti 3. Andris Vovers, BMW 325, 62 punkti

4WD 1. Māris Zālītis, Audi 90, 70 punkti 2. Sandis Šāblis, Subaru Impreza, 64 punkti 3. Mikus Nesko, Subaru Impreza, 62 punkti