Startē autošosejas amatiersacensību sērija „Autoplius Fast Lap 2014” (+FOTO)

56_Autoplius_fast_lap_Lithuania_17.05

Lietuvā, Kauņas tuvumā esošajā trasē „Nemuno žiedas” 17.maijā norisinājās pirmais no šogad paredzētajiem četriem „Autoplius Fast Lap 2014” posmiem.

Četrās ieskaites klasēs uz starta kopumā izgāja 94 braucēji, no kuriem lauvastiesa, protams, bija lietuvieši, jo „Fast Lap” ir mūsu dienvidu kaimiņu izauklēts projekts. Organizatori tomēr cer, ka šīs sacensības popularitāti pamazām iemantos arī latviešu un igauņu vidū.

Par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva jaudīgākās ”PRO2500+” klases pārstāvis lietuvietis Andrius Firants (Honda S2000), bet

Latviju „Fast Lap” sezonas atklāšanā pārstāvēja trīs “STR2500″ klases braucēji -

Dimitrijs Kovaļenko (Mazda MX5), Mārtiņš Bezbailis (Honda CRX) un Rolands Naudiņš (Ford Fiesta). Vislabāk veicās Naudiņam, kurš visu dalībnieku konkurencē palika 59 pozīcijā no 76 dalībniekiem, kuri kvalifikācijās pamatsacensībām, bet Kovalenko ierindojās 67 pozīcijā. Savā klasē 24 dalībnieku konkurencē Naudiņš attiecīgi bija 14.labākais, bet Kovalenko palika 20.pozīcijā. Bezbailim tālāk par kvalifikācijas braucieniem tikt neizdevās.

Dimitrijs Kovaļenko

Dimitrijs Kovaļenko

Ar sacensību pilniem rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Nākamais „Autoplius Fast Lap” posms 23.jūnijā paredzēts Igaunijā, jaunajā Pērnavas trasē „Auto24Ring”, bet 26. jūlijā 3.posma sacensības notiks Rīgā, Biķernieku trasē. Savukārt sezonas noslēgums pašās vasaras beigās, 30.augustā atkal tiks aizvadīts Kauņā.

57_Autoplius_fast_lap_Lithuania_17.05