Talsos skatītāji varēs redzēt visus sestdienas ātrumposmus

Rally Talsi 2012

Atgādinām, ka 18. un 19. maijā Talsos norisināsies autorallija Latvijas čempionāta ceturtais posms „Rally Talsi”

Rallija rīkotāji ziņo, ka programmā atgriezies skatītāju iemīļotais ātrumposms „Talsi City Special”, kas 4 km distancē liks autosportistiem iepazīt pilsētas ieliņu viltīgākos un sarežģītākos līkumus.

Īpaši piepildīta rallija apmeklētājiem būs sestdiena, 18. maijs. Jau 13:00 pie Talsu Tautas nama pulcēsies sporta automašīnas. Rallija atklāšanas pasākums sāksies 13:45. Tā ietvaros par gaidāmo cīņu ātrumposmos savas prognozes izteiks četri Čempionu derbija dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Slovākijas, bet kā īpašie viesi piedalīsies arī ātrākais Baltijas rallists, igaunis Ots Tanaks un latviešu formulu braucējs Haralds Šlēgelmilhs, kurš pirmo reizi sēdīsies pie rallija mašīnas stūres sacensību režīmā. Visi seši turpinās iesākto tradīciju un par piemiņu Talsu pilsētai atstās roku nospiedumus. Sanākušos rallija interesentus uzrunās arī Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane, savukārt Latvijas Valsts mežu pārstāvis Cūkmens atgādinās, cik vienkārši ir nepiemēslot apkārtni, lai Lielā Talka nebūtu jārīko katras brīvdienas.

Rallija pirmais ātrumposms startēs sestdien plkst. 15:30, iesākot aizraujošu sešu posmu karuseli, kurā pēc „rāvējslēdzēja principa” plānotajā grafikā skatītājiem būs iespēja sekot sacensībām visos posmos. Pirmās dienas sportiskā daļa noslēgsies ar pilsētas speciālo ātrumposmu, ko dalībnieki veiks divas reizes.

Pirmās dienas izskaņā visi rallija draugi aicināti apmeklēt vakara koncertu,

kurā uzstāsies jauns, bet jau mākslinieciski ļoti pieredzējis muzikālais projekts „Normunds Jakušonoks & Tipa orķestris”, kuri piedāvās savu jaunāko koncertprogrammu „Notikums”. Koncerts sāksies aptuveni 30 minūtes pēc dienas noslēdzošā ātrumposma finiša un norisināsies pašā pilsētas sirdī – Talsu pilsētas laukumā pie Tautas nama.

Rallija cīņas atsāksies svētdien, pulksten 10:00. Sportistiem būs jāveic atlikusī distance 82,62 km garumā, kas sadalīta 6 ātrumposmos. Dienas laikā skatītāji varēs redzēt vismaz trīs no tiem, tajā skaitā arī rallija noslēdzošo 27,22 km garo posmu, kurā nereti ir izšķīrusies cīņa par uzvaru Talsu rallijā. Sacensību uzvarētāju apbalvošana plānota plkst. 17:30 pie Talsu Tautas nama.

Atgādināsim, ka jau šobrīd Rīgā un Talsos pieejamas „Rally Talsi” ieejas kartes. Ieejas karte abām sacensību dienām maksā 8 latus. Tā dod iespēju apmeklēt visus rallija ātrumposmus, kā arī sestdienas vakara koncertu.

 „Rally Talsi” nedēļas nogales programma

Sestdiena, 18. maijs
13:00 Talsi dejo! – mūsdienu deju studijas „Elfa” un „Talsu fitnesa centrs 1” dejotāji
14:00 Rallija Atklāšanas pasākums pie Talsu tautas nama
14:30 Pirmās rallija automašīnas starts
15:30 SS1 La Kalme
15:45 SS2 Ramirent – let’s solve it
17:35 SS3 Nissan Norde
17:58 SS4 Mogo.lv – Tev ir auto, Tev ir nauda
19:35 SS5 Talsi City Special 1–pilsētas ātrumposms
19:50 SS6 Talsi City Special 2–pilsētas ātrumposms
22:30 Muzikālā projekta „Normunds Jakušonoks & Tipa orķestris” koncerts
Svētdiena, 19. maijs
10:00 SS7 Canon IB Serviss
11:00 SS8 Autoplius
11:30 SS9 Siguldas minerālūdens
13:35 SS10 Neste Oil
14:05 SS11 Torley
15:50 SS12 Delfi
17:30 Sacensību dalībnieku apbalvošana pie Talsu Tautas nama