Tautas rallija pirmajam posmam jau pieteikušās vairāk kā 40 ekipāžas

Tautas_rallijs_logo

Kā jau agrāk vēstīts, šogad Latvijas autorallija apritē atgriezušās sacensības, kurās drīkst startēt ar standarta ielas mašīnām. „Auto24 Tautas rallija kausa” pirmajam posmam, kas šī gada 26.maijā notiks Ķeguma novada Birzgalē, jau pieteikušās vairāk kā 40 ekipāžas, ziņo sacenšibu rīkotāji.

Visiem, kuri šīs nedēļas nogalē Ķīpsalā, Rīgā plāno apmeklēt izstādi „Auto 2013”, būs iespēja paviesoties arī Tautas rallija stendā ekspozīcijā „Auto Exotica” un noskaidrot visus ar šo atdzimušo tautisko autosporta disciplīnu saistītos jautājumus tieši pie organizatoriem.

Sacensībām Birzgalē visvairāk dalībnieki pieteikušies pilnpiedziņas un aizmugures piedziņas klasēs.

Pilnpiedziņas klasē šobrīd ir pieteikusies divdesmit viena ekipāža –, savukārt piecpadsmit automašīnas plāno startēt aizmugures piedziņas klasē.

Reģistrācija tautas rallija sacensībām notiek vietnē www.tautasrallijs.lv un vēl ilgs līdz 19. maijam. Šobrīd Tautas rallijam pieteikušies gan autosportisti, kas līdz šim startējuši dažādās autosprinta disciplīnās, gan cilvēki, kuriem šis būs pirmais starts šāda veida sacensībās.

„Uzzinājām par šīm sacensībām un nospriedām, ka tas varētu būt labs pasākums. Vīrs jau kādreiz ir braucis rallijā un vēlas atsvaidzināt savas sajūtas, taču priekš manis tas būs kaut kas jauns. Domāju, ka būs pozitīvi un interesanti. Pieļauju, ka iepatiksies un gribēsies braukt arī pārējos posmos,” stāsta Vija Guncoviča, kura Tautas rallijā piedalīsies kopā ar vīru Igoru.