TV6 retranslēs aktuālos šā gada FIA Eiropas rallija čempionāta raidījumus

Rallijs_operatori_Aigars Tīdmanis, Go4speed.lv

RA EVENTS, kas ir šā gada FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) Latvijas posma Rally Liepāja-Venstpils rīkotāja – biedrības RA Motosport – saistību pārņēmēja, un MTG TV Latvija panākušas vienošanos par sešu FIA Eiropas rallija čempionāta raidījumu translēšanu kanālā TV6.

Turpmākos sešus sestdienas vakarus, sākot no 2.novembra, kanālā TV6 varēs vērot ERČ sezonas un četru noslēdzošo posmu apskatus. Visi raidījumi sāksies plkst. 22:05 un TV6 ēterā turpinās raidījumu Gāzi Grīdā Austrālija un Auto Ziņas iesākto motoru tematiku. Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja vērot sporta kanāla Eurosport apskatus, ko latviešu valodā ierunās Rally Liepāja rīkotājs Raimonds Strokšs kopā ar TV6 un StarFM ētera personību Normundu Avotiņu.

Pirmajā raidījumā 2. novembrī varēs vērot ERČ 2013.gada sezonas pirmās daļas apskatu, tajā skaitā arī Latvijā aizvadīto posmu Rally Liepāja-Ventspils.

„Veiksmīgā sadarbība ar TV6 ļāvusi rallija interesentiem sarūpēt pārsteigumu un gada izskaņā latviešu valodā pārraidīt sešus raidījumus, kuros atspoguļoti ERČ notikumi. Skatītājiem šī būs lieliska iespēja valsts valodā gūt plašāku ieskatu par notiekošo čempionātā, iepazīt braucējus un komandas, kā arī novērtēt, kāds rallijs izskatās ārpus Latvijas robežām,” tā Rally Liepāja rīkotājs Raimonds Strokšs.

Paredzēto raidījumu datumi un tematika:

  • 2. novembris  FIA Eiropas rallija čempionāta 2013. gada sezonas pirmā daļa
  • 9. novembris  ERČ 9. posms – LOTOS 70th Rally Poland (Polija)
  • 16. novembris ERČ 10. posms – Croatia Rally (Horvātija)
  • 23. novembris ERČ 11. posms – Rallye Sanremo (Itālija)
  • 30. novembris ERČ 12. posms – Rallye International du Valais (Šveice)
  • 7. decembris  FIA Eiropas rallija čempionāta 2013. gada sezona

Atgādināsim, ka nākamgad, no 31.janvāra līdz 2.februārim, Latvijā tiks rīkots ERČ otrais posms Rally Liepāja. Rallija laikā noskaidros arī Latvijas rallija čempionāta (LRČ), 2014.gada sezonas, pirmo divu posmu uzvarētāji. Rallija provizoriskā maršruta karte paredz, ka 232 km un 12 ātrumposmus garās sacensības būs vērojamas Liepājas un Kuldīgas apkārtnē.