“Ventbunkers” Eiropas čempionāta posmam „Rally Liepāja-Ventspils” piešķir 10 000 eiro balvu fondam

Rally Liepāja-Venstpils_logo

„Rally Liepāja-Ventspils” dalībnieki bez sportiskā azarta iegūst arī finansiālo motivāciju. AS „Ventbunkers” papildu intrigas nodrošināšanai atvēlējusi 10 000 eiro lielu balvu fondu, kas tiks sadalīts starp ātrākajiem un atraktīvākajiem rallija dalībniekiem.

Lielākā naudas balva 3 000 eiro apmērā tiks piešķirta ātrākajai pilnpiedziņas ekipāžai, kas FIA Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) ieskaitē ieņems pirmo vietu. Savukārt ātrākā FIA Eiropas Rallija čempionāta ekipāža ar 2WD automašīnu saņems 2 000 eiro lielu naudas balvu. Atsevišķas naudas balvas paredzētas arī Latvijas Rallija čempionāta dalībniekiem – ātrākā pilnpiedziņas un ātrākā 2WD ekipāža katra saņems eiro 2 000 lielu naudas balvu. Pie īpaša apbalvojuma tiks arī ekipāža, kas, iespējams, par uzvaru „Rally Liepāja-Ventspils” nemaz necīnīsies, tomēr ar savu braukšanas stilu spēs izpelnīties nedalītas līdzjutēju simpātijas –

1000 eiro balvu saņems ekipāža, kura „Rally Liepāja-Ventspils” pēdējā pilsētas ātrumposma „Ventspils Kalns” tramplīnā izpelnīsies skaļākās skatītāju ovācijas.

„AS „Ventbunkers” ar lielu atzinību vērtē, ka pirmo reizi Latvijā notiks šāds augstas klases rallijs, kas sniegs izdevību Latvijas vadošajiem un uzņēmīgajiem autobraucējiem plecu pie pleca spēkoties ar Eiropas ātrākajie sportistiem, tādējādi pilnveidoties un neapstāties izaugsmē. Savukārt līdzjutējiem „Rally Liepāja-Ventspils” ļaus just līdzi gan saviem iecienītākajiem braucējiem, gan iepazīt jaunus, piedzīvojot interesantus un spraigus momentus vērojot sacensības. Turklāt, ar rallija norisi, Latvijas vārds izskanēs daudzviet Eiropā un tā pievienosies ierastajām rallija norises lielvalstīm kā Monako, Somija, Francija. Tā ir lieliska iespēja parādīt neizmantotās Latvijas iespējas un uzņēmīgu organizatoru nesavtīgo ieguldījumu FIA Eiropas Rallija čempionāta posma Latvijā veiksmīgā norisē, lai visiem sarīkotu neaizmirstamus brīžus,”  stāsta rallija sponsora AS „Ventbunkers” pārstāvis.

„Šis ir patīkams stimuls visiem braucējiem – gan tiem, kas jau ir pieteikušies, gan tiem, kas vēl nav pieņēmuši lēmumu par dalību „Rally Liepāja-Ventspils”. Kamēr pirmajiem tas liks vēlreiz pārdomāt savu gatavošanās plānu un, varbūt, sacensībām gatavoties vēl nopietnāk, tikmēr citiem tas varētu būt labs pamudinājums pieteikties. Šādas naudas balvas ir lielisks atbalsts gan ārvalstu, gan vietējiem sportistiem,” AS „Ventbunkers” sarūpēto balvu fondu vērtē „Rally Liepāja-Ventspils” rīkotājs Raimonds Strokšs.

Atgādinām, ka FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms „Rally Liepāja-Ventspils” norisināsies no 1. līdz 3. februārim. Sniegotajos Kurzemes ceļos, gan viesu, gan pašmāju autosportistiem trīs rallija dienu laikā būs jāveic 15 ātrumposmi 240 kilometru garumā.