VIDEO: Reinis Nitišs: Neuzskatu sevi par zvaigzni…

Reinis Nitiss 002

Nebūs pārspīlēti teikts, ka tikai 18 gadu vecumu sasniegušais jēkabpilietis Reinis Nitišs šogad ir kļuvis par vislielāko intrigu, interesi un ažiotāžu radījušo Latvijas autosportistu. Sava loma tajā ir apstāklim, ka Starptautiskā Automobiļu federācija pirmo reizi vēsturē rallijkrosam ir piešķīrusi Pasaules čempionāta statusu, taču Reinis interesi raisa ne tikai pašmāju līdzjutējos, bet arī tālu aiz Dzimtenes robežām. Un tas jau ir tikai viņa paša un izvēlētās komandas „Olsbergs MSE” kopīgi sasniegtā rezultāts. Vienā no neseniem pārtraukumiem starp sacensībām Reinis Nitišs atvēlēja laiku arī sarunai ar „AutoMedia.lv”.

Jāatzīst, mēs – „AutoMedia.lv” – pēc sarunas bijām mazliet pārsteigti. Patīkamā nozīmē… Ka Reinis, neskatoties uz jaunajiem gadiem, ir neapšaubāmi talantīgs autobraucējs, bija skaidrs jau iepriekš. Taču viņš atklājās arī kā vispusīga personība ar plašu interešu loku, gadiem netipisku nosvērtību, ieaudzinātu vērtību sistēmu un mērķtiecību. Turklāt, šķiet, Reinim nepiemīt ne grama ‘zvaigžņu slimības’, uz ko viņam pat tā kā būtu mazliet tiesības…

„…esmu paškritisks un, manuprāt, neko īsti vēl neesmu sasniedzis,” bez uzspēlētas pieticības maskas atklāj Reinis Nitišs.

Interviju sākotnēji nebūt nebija paredzēts publicēt videoversijā. Fotoaparāts videorežīmā vairāk bija uzstādīts, lai dublētu diktofonu, jo tehnika mēdz pievilt ne tikai autosportā.

Taču, kā jau iepriekš sacīts, sarunas saturīgums un jēga lika pārdomāt. Gribas, lai mūsu portāla apmeklētāji, ne tikai izlasa žurnālistiski piekoriģētus jautājumus un atbildes, bet redz arī vaibstus mūsu sižeta varoņa sejā. Lai sajūt aiz ārējā mierīguma emocijas…

Ceram, ka tas atsvērs videomateriāla daudzos tehniskos trūkumus. Lai noskatītos video, spied pogu VIDEO virs titulbildes.