Vinkelhoks stāsies Ekstrēma vietā

winkelhock_rx_2

Bijušais F1 un DTM pilots, 2012. gada FIA GT1 klases pasaules čempions Markuss Vinkelhoks nākamajā rallijkrosa pasaules čempionāta posmā „EKS” vienībā aizstās Matiasu Ekstrēmu.

Ekstrēms nevarēs piedalīties rallijkrosa Somijas posmā, kas notiks Kouvolas trasē, jo tieši tajā nedēļas nogalē – 28./29. jūnijā – Norisringā, Vācijā būs aizņemts savā „pamatdarbā”, t.i., DTM seriāla sacīkstēs. Tad nu viņa vietu pie „Audi S1” sacīkšu mašīnas stūres ir piekritis ieņemt Vinkelhoks.

Viņš uz vienu posmu kļūs par zviedra Pontusa Tīdemanda komandas biedru.

winkelhock_rx_1

„Ir lieliski kļūt par „EKS” komandas dalībnieku,” teic 34-gadīgais vācu pilots. „Mēs jau aizvadījām pirmos testus Zviedrijā. Es iepazinos ar starta procedūru un trases specifiku – tas bija ļoti noderīgi. Un komanda mani uzņēma ļoti atsaucīgi, cenšoties palīdzēt it visā. Gaisotne ir patīkama, un „Audi” ir aizraujošs sacīkšu auto. Es esmu pateicīgs Matiasam, ka viņš man deva iespēju izmēģināt spēkus pilnīgi jaunā sacīkšu disciplīnā. Es ar lielu nepacietību gaidu nākamo nedēļas nogali.”

Komandas dibinātājs un braucējs Matiass Ekstrēms teic: „Biju pārsteigts, cik ātri un vienkārši Markuss adaptējās sev nepazīstamā sacīkšu mašīnā. Viņš nekad iepriekš nebija sēdējis „SuperCar” klases rallijkrosa mašīnā, bet jau pirmo testu laikā Hēljes trasē izskatījās nudien pārliecinoši. Visa komanda bija sajūsmā par viņa veikumu. Es ticu, ka Markuss paveiks lielas lietas, kamēr es būšu Norisringā.”