Zviedri apvienojas rallijkrosa zvaigžņu komandā

Tidemand_eks

2013. gada autorallija junioru pasaules čempions Pontuss Tīdemands ir paziņojis, ka šosezon piedalīsies atsevišķos jaunizveidotā rallijkrosa pasaules čempionāta posmos.

24-gadīgais zviedru pilots startēs „EKS” komandā, kur būs „autosportista-multiinstrumentālista” Matiasa Ekstrēma partneris. Abu dalībai prestižajā rallijkrosa sacīkšu seriālā tiek gatavoti „Audi S1” sacīkšu automobiļi.

„Man prieks, ka varēšu pievienoties „EKS” – vienībai, kas ir apņēmības pilna izcīnīt uzvaras,” teic Tīdemands. „Tā ir pieredzes bagāta komanda, kuras dalībniekiem autosports ir asinīs. Es jau tagad nevaru sagaidīt, kad sāksies rallijkrosa čempionāts.”

Līdztekus dalībai „World RX” rallijkrosa seriālā Pontuss joprojām startēs ar autorallija pasaules čempionātā „WRC2” ieskaitē.

Savukārt viņa titulētais komandas biedrs Ekstrēms „EKS” prezentācijas pasākumā medijiem atzinās, ka šīs būs tāda kā izlūkošanas sezona, kuras laikā jāpaskatās uz konkurentiem un jāpilnveido jaunās sacīkšu mašīnas.

„Mūsu mērķis ir uzbūvēt labākās mašīnas pasaules čempionātā,”

smaidot paziņoja Ekstrēms. „Pateicoties manam tēvam, esmu uzaudzis rallijkrosa servisa parkā, tādēļ šobrīd esmu priecīgs pieredzēt, kā šī autosporta disciplīna ir izaugusi līdz pasaules čempionātam.”