Par mums

Kas ir „AutoMedia Latvia” (automedia.lv)?

Interneta (un ne tikai) pasaulē „automedia” vārds ir pazīstams. Pēdas atradīsit daudzviet – Eiropā, Amerikā,  Āzijā, Krievijā un citur. Tiesa, nereti zem šāda nosaukuma var slēpties arī, piemēram, interneta veikals, kam ar auto un medijiem būs mazs vai pat nekāds sakars. Savukārt www.automedia.lv („AutoMedia Latvia”) ir Latvijā kopš 2013.gada 06.februāra Masu Informācijas Līdzekļu reģistrā oficiāli reģistrēts interneta portāls, kas vēstī par notikumiem vieglo automobiļu, motociklu un komerctransporta tirgū Latvijā, kā arī ceļu satiksmē un motoru sportā.

„AutoMedia Latvia” nesacenšas ne ar lielajiem, ne mazākiem interneta medijiem tā saukto Public Relations kantoru un individuālo sabiedrisko attiecību darboņu sacerējumu izplatīšanā. PR materiāliem, kas pārpludina interneta medijus, ar žurnālistiku, sakara nav gandrīz nekāda. Ja retu reizi kaut ko no PR materiāliem izmantojam savās publikācijās, tad tikai rediģētu tekstu ar tiešām noderīgu informāciju, nevis kādam izdevīgu reklāmu. Tādēļ „automedia.lv” saturs ir oriģināls. To, ko var izlasīt pie mums, citur izlasīt nevar.

„AutoMedia Latvia” redakcija

Galvenais redaktors: Ainārs Zariņš
Ainars Zarins_Frankfurt_28.08.2012 053“AutoMedia Latvia” (automedia.lv) dibināšanas idejas autors. Auto un motorsporta žurnālists ar vairāk nekā 20 gadu stāžu. Publicēties 1995.gadā sācis tolaik ietekmīgajā žurnālā „Auto”. No 1999. līdz 2010.gadam strādājis laikrakstam „Diena”, vēlāk līdz 2012.gadam portālam „DELFI”. Savulaik publicējies arī dažādos citos Latvijas laikrakstos un žurnālos, kā arī vadījis auto un motorsporta tēmām veltītu radio raidījumu.

Absolvējis Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti. Bakalaura grādu aizstāvējis par tēmu „Pasaules autoindustrijas strukturālās izmaiņas”. No 2003. līdz 2006.gadam pildījis Latvijas Automobiļu federācijas „Cross Country” (apvidus autosporta) komisijas preses sekretāra pienākumus un bijis tuvu klāt Latvijas sportistu pirmsākumiem ceļā uz Dakaras ralliju. Lielāko daļu no savas žurnālista darbības tomēr veltījis auto tēmām un, to darot, uzkrājis bagātīgu auto izmēģināšanas un iespaidu atspoguļošanas pieredzi.

Autovadītāja stāžs teju 30 gadi. 2012.gadā ieguvis tiesības vadīt arī motociklu. Brīvajā laikā mīl makšķerēt, ceļot un lasīt labu literatūru.

Fotogrāfs, ziņu redaktors: Agita Zariņa

Agita ZarinaDarbību “AutoMedia Latvia” sākusi kā portāla www.automedia.lv sociālo tīklu profilu administratore. Ņemot vērā, ka izteikšanās rakstu darbos padodas, nereti darbojas arī kā “AutoMedia Latvia” reportiere, veidojot reportāžas no notikumu vietām. Patīk fotografēt un to dara arī priekš “automedia.lv”.

Absolvējusi Rīgas 49.vidusskolu un pēc tam Rīgas Stradiņa universitātē apguvusi fizioterapeita specialitāti.  Kā sertificēta fizioterapeite izveidojusi savu fizioterapijas studiju “FIZIO AZ”. Studijas telpas atrodas Rīgā, Ģertrūdes iela 9-19. Brīvajā laikā labprāt dodas gan tuvākos, gan tālākos ceļojumos, patīk lasīt grāmatas, klausīties mūziku un atpūsties aktīvi.