Kā tu spēj atbildēt uz tik tehniskiem jautājumiem ar savu izglītību?

Kā tu spēj atbildēt uz tik tehniskiem jautājumiem ar savu izglītību? Vai tāpēc ka biji TANKISTS?

Rit 22.gads, kopš esmu aktīvs autovadītājs un 18.gads, kopš strādāju kā auto žurnālists. Tātad – abās saistītajās jomās tā ir pieredze un uzkrātās zināšanas, kas ļauj atbildēt arī uz ne vienu vien tehniskāku jautājumu.

Ar to arī varētu aprobežoties, atbildot uz Jūsu “interesi”, taču jautājuma sarkastiskais tonis vedina šo to piebilst.

Kādā jomā iegūta izglītība jeb augstskolas diploms, manuprāt, nebūt obligāti negarantē kompetenci šinī jomā, tāpat kā nenozīmē to, ka cilvēks būs nekompetents visur citur. Uzskatu, ka ģeogrāfa izglītība sniedz ieskatu salīdzinoši plašā informācijas telpā – dabas zinībās, fizikā, ekonomikā, meteoroloģijā, kartogrāfijā un ģeodēzijā, ģeoloģijā, demogrāfijā, sabiedrības sociālajās norisēs, politikā u.c. Šī plašā informācijas bāze ir ļāvusi ģeogrāfa izglītību guvušiem ļaudīm veiksmīgi strādāt visdažādākajās jomās. Ģeogrāfs Dzintris Kolāts ir žurnālists, ilggadējs un veiksmīgs Latvijas Radio ģenerāldirektors, tagad LTV ziņu dienesta vadītājs. Ģeogrāfs Māris Zembergs ir viens no vadošajiem sporta žurnālistiem. Ģeogrāfs Juris Paiders bija ilggadīgs laikraksta “Dienas bizness” redaktors. Ģeogrāfi ir arī uzņēmējs Viesturs Koziols, bijušais A/S “Diena” valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, politiķis Dzintars Ābiķis un tagadējais finanšu ministrs Andris Vilks…

Esat visai skrupulozi iepazinies ar manu biogrāfiju, kas lasāma tikai sadaļā PAR MUMS. Statistika saka, ka vienkāršs lasītājs to interneta portālos skatās ļoti reti. Tātad, iespējams, esat kaut kādā ziņā pastiprināti ieinteresēts “AutoMedia.lv” darbībā. Lai arī kāds būtu intereses iemesls, tas tikai priecē. :)