Kur tagad vērsties Saab īpašniekiem, ja jādabū oriģinālās rezerves daļas?

Sveiks Ainār!
Uzbāzīšos ar jautājumu, sakarā ar to ka arī manam dēlam ir SAAB. Dzirdēju un lasīju ka VIKING MOTORS aizgājis pa burbuli. Bet kur tad tagad griezties saab īpašniekam kurš piem. grib pasūtīt aizdedzes atslēgu , jābrauc uz Zviedriju vai pie kaimiņiem estiem? Kur tad paliek tās tjipa 10 gadu garantijas patērētājiem. Nu re kādu jautājumu uzdevu Tavai komandai. Ar cieņu Ilmārs.

Panikai nav iemesla. “Viking Motors” ir ierosināts maksātnespējas process, taču nekādi lēmumi nav pieņemti un attiecīgas darbības vēl nav notikušas un uzņēmums turpina strādāt. Tātad apkalpo gan “Saab”, gan pārējo pārstāvēto zīmolu klientus. To “AutoMedia.lv” apliecināja uzņēmuma pārstāvis Austris Krūmiņš, norādot, ka ikviens var griezties “Viking Motors pēc rezerves daļām vai ar citiem jautājumiem un tikšot apkalpots. Ja interesējošā detaļa būšot uz vietas noliktavā, to varēšot iegādāties nekavējoties. Ja detaļas uz vietas nebūs, piegāde tikšot veikta aptuveni nedēļas laikā.

Pat ja “Viking Motors” tiešām pārstāšot darboties (netiks veikta sanācija), “Saab” klienti nebūs atstāti bez servisa un rezerves daļām, piebilda Krūmiņš. Oficiāls līgums ar “Saab” par oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību Latvijā ir arī citam uzņēmumam – “Alfa Motors”, kur var vērsties un saņemt nepieciešami palīdzību.