Aicina laikus pieteikt jaunos Rīgas skolēnus un studentus e talonam

Rigas satiksme logo

Pasažīeru pārvadāšanas uzņēmums „Rīgas satiksme” aicina Rīgas pilsētas izglītības iestādes un izglītības iestāžu audzēkņu vecākus, kā arī pašus izglītojamos neatstāt pieteikšanos personalizētajam e talonam vai Skolēna e kartei uz septembri, bet gan iesniegt pieteikumus laikus.

Lai atvieglotu pieteikšanos, „Rīgas satiksme” piedāvā iespēju Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām izglītības iestādēm iesniegt kolektīvos pieteikumus. Pamatā iespēju aicinām izmantot skolām, kurās mācības uzsāk pirmo klašu skolēni, kā arī izglītības iestādēm, kurās mācības vai studijas uzsāk jaunie skolēni un studenti.

Kolektīvos pieteikumus „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centros iespējams iesniegt jau šobrīd.

Tas nozīmē, ka attiecīgās iestādes pilnvarotajam pārstāvim jāiesniedz aizpildīta kolektīvā pieteikuma forma, pievienojot pieteikumā esošo personu fotogrāfijas. Tā jāiesniedz kādā no Rīgas satiksmes Klientu apkalpošanas centriem (Prāgas iela 1, Spīķeru iela 1, Brīvības iela 49/53, Brīvības iela 191, Brīvības gatve 384b, Kurzemes prospekts 137 un Vienības gatve 76b), pārstāvim vienlaikus iesniedzot arī iestādes vadītāja izsniegtu pilnvaru.

Apmēram vienas nedēļas laikā pēc kolektīvā pieteikuma iesniegšanas pilnvarotais pārstāvis varēs saņemt personalizētos e talonus pieteikumā iekļautajām personām. Par ierašanās laiku e talonu saņemšanai pārstāvis tiks informēts telefoniski.

„Rīgas satiksme” atgādina, ka jaunajiem Rīgas skolēniem un studentiem e taloni ir jāsaņem līdz 15.septembrim. Gadījumā, ja tas netiks izdarīts, viņiem nebūs iespējams iegādāties biļetes ar atlaidi.