“Amserv Krasta” autocentrs atzīts par 2014.gada labāko „Peugeot” remontdarbnīcu Latvijā.

Amserv_Peugeot_Krasta-66

„Peugeot” importētājs Baltijas valstīs – Igaunijas kompānija “KW Bruun Baltic” par aizvadītā gada labāko Latvijas pilnvaroto „Peugeot” remontdarbnīcu, kas apkalpo franču autoražotāja automašīnas, nominējis autocentru “Amserv Krasta”.

Augstais novērtējums piešķirts, pateicoties “Amserv Krasta” servisa darbinieku profesionalitātei, investīcijām jaunās tehnoloģijās un arvien uzlabotai klientu apkalpošanai.

Izaugsme panākta kopš 2011.gada, kad Igaunijas uzņēmumam “Amserv Grupa” piederošais SIA „Hansa Auto” ieguva oficiālā „Peugeot” dīlera tiesības

un autocentrā Rīgā, Krasta ielā 66 tika sākta „Peugeot” automašīnu tirdzniecība un remonts. Iekļaujoties „Amserv Grupā”, SIA “Hansa Auto” autocentrs ieguva nosaukumu “Amserv Krasta”, jo visi “Amserv Grupai” piederošie autocentri Latvijā strādā zem vienota “Amserv” zīmola.

Kļūstot par “Amserv Grupas” uzņēmumu, “Amserv Krasta” autoservisā tika ieviesti visas grupas vienotie standarti attiecībā uz servisa darba pilnveidošanu, darbinieku apmācībām, jaunu tehnoloģiju ieviešanu un klientu apkalpošanu, norāda „Hansa Auto” valdes priekšsēdis Andis Araks. Šobrīd “Amserv Krasta” serviss piedāvā plaša profila pakalpojumus jebkura vecuma Peugeot automašīnām, sākot no vienkāršām tehniskām manipulācijām līdz sarežģītiem remontdarbiem, kam nepieciešamas modernas diagnostikas iekārtas un citas tehnoloģijas, kas nav pieejamas nelielos autoservisos.

Piebildīsim, ka šobrīd Latvijā kopumā darbojas seši “Peugeot” autorizētie servisi:

“Amserv Krasta” un “Forum Auto” Rīgā, “LM Auto” Talsos, “Lāde” Liepājā, “Birums” Valmierā un “Magistr” Daugavpilī, bet kopš 1.janvāra “KW Bruun Baltic” pārtrauca dīlerlīgumu ar trešo “Peugeot” pārstāvi Rīgā “AutoHalle”.

Patlaban „Amserv Krasta” autosalonā var iegādāties vairāk nekā 15 „Peugeot” jaunākos modeļus. Jāatzīmē, ka 2014.gadā „Peugeot” bija ceturtais populārākais zīmols Latvijas jaunu auto tirgū ar 7% tirgus daļu.

Informācijai:

  • Igaunijas uzņēmums „Amserv Group” ir viens no lielākajiem auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa uzņēmumiem Baltijā ar pārstāvniecībām Tallinā, Pērnavā, Tartu, Paidē, Viljandi, Rīgā un Liepājā.
  • 2008. gadā uzņēmums “KW Bruun Baltic” ieguva “Peugeot” importēšanas tiesības Igaunijā, bet 2009.gadā arī Latvijā. Igaunijā un Latvijā “Peugeot” pārdošanas tīklā kopumā ietilpst 18 izplatītāji un remontdarbnīcas.
Birkas: