„Auto Īle un Herbst” iegūst autorizēta „Škoda” servisa tiesības

Skoda Superb_Gada auto 2008 02

Uzņēmums „Auto Īle un Herbst”, kas labi pazīstams kā ilggadējs „Volkswagen” partneris, taču nesen ar skandālu zaudēja „VW” vieglo automobiļu pilnvarotā tirgotāja statusu, ir paplašinājis darbību un ieguvis autorizēta servisa tiesības „Škoda” markas automobiļu apkopē.

„Auto Īle un Herbst” līgumu ar čehu autoražotāju „Škoda” noslēdza jau 2012.gada martā, un tagad ir pilnībā sagatavojis materiālo bāzi un cilvēkresursus, lai „Škoda” automašīnu lietotājiem spētu sniegt pilnvērtīgus pakalpojumus, sākot no regulārajām tehniskajām apkopēm, tekošajiem remontiem un beidzot ar virsbūves remonta darbiem.

„AutoMedia.lv” atgādina, ka „Auto Īle un Herbst”, pieķerti liela apmēra reeksportā, zaudēja tikai „Volkswagen” vieglo auto pilnvarotā tirgotāja tiesības, bet saglabāja oficiālā pārstāvja statusu komerctransporta tirdzniecībā un jebkura veida „Volkswagen” autorizētā servisa tiesības.

„Auto Īle un Herbst” tagad piedāvā pilna spektra servisa pakalpojumus  „Škoda” automobiļiem gan Siguldā, gan Rīgā.

“Mūsu uzņēmumam ir lielākā pieredze Latvijā servisa pakalpojumu sniegšanā „Volkswagen” grupas automobiļiem. Pirms līguma noslēgšanas ar „Škoda” mūsu servisos nereti pēc palīdzības vērsās autovadītāji, kuru „Škoda” automašīnām bija beidzies garantijas laiks. Šis arī bija viens no aspektiem, kāpēc nolēmām paplašināt mūsu piedāvājumu,” stāsta „Auto Īle un Herbst” valdes loceklis Māris Īle.

„Škoda” un „Volkswagen” servisa pakalpojumus ir iespējams saņemt servisa centros Rīgā, Dārzciema ielā 60a un Siguldā, Mālpils ielā 1.

Birkas: