„Auto Īle un Herbst” serviss Rīgā nomaina mājvietu

AD REM Auto salons Brivibas iela

„Volkswagen” un „Škoda” autorizētais servisa uzņēmums „Auto Īle un Herbst” ir pārcēlis no ierastās vietas Dārzciema ielā uz telpām Brīvības gatvē 246 minēto zīmolu automobiļu tehnisko apkalpošanu.

Jau iepriekš ziņots, ka nesen cits Māra Īles vadītais uzņēmums “AD REM Auto” no Dārzciema ielas uz Brīvības ielu 246 pārcēla gan „Subaru” autosalonu, gan servisu un tas nozīmē, ka tagad visa līdzšinējā darbība Rīgā mainījusi mājvietu.

„Auto Īle un Herbst” autobiznesā darbojas kopš 1993.gada, kad uzsāka sniegt auto tirdzniecības un servisa pakalpojumus Siguldā.

Atgādināsim, ka “Auto īle un Herbst” ilgu laiku bija arī pilnvērtīgs “Volkswagen” dīleris, taču, vainots nelegālā reeksportā, 2012.gada sākumā zaudēja Volfsburgas uzņēmuma dīlera tiesības, paliekot tikai kā autorizēts serviss. Šai lietā joprojām risinās tiesu darbi.

„Auto Īle un Herbst” pakalpojumus turpmāk būs iespējams saņemt servisa centros Rīgā, Brīvības gatvē 246 un Siguldā, Mālpils ielā 1. Autoservisa apmeklējumam iespējams pieteikties arī elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.auto-ile.lv.

Birkas: ,