„AutoBrava” pārņem „Auto Halles” biznesu

AH_2014_2

Šīs izmaiņas droši vien brieda jau vairākus mēnešus, bet informācija par tām atklātībā nonākusi tikai nupat, proti, SIA „Auto Halle” paziņo, ka beidz savu darbību auto tirgū…

Oficiāli nekādi iemesli, kas noveduši pie šāda lēmuma, netiek minēti. Taču vietējā auto tirgus eksperti uzskata, ka igauņu īpašniekiem „Simetron Group” vienkārši beidzot bija apnicis auklēties ar ne visai ienesīgo Latvijas uzņēmumu. Turklāt kā depresijas iemesliem noteikti ir arī „Peugeot” dīlera statusa zaudēšana 2014. gada nogalē.

Tad nu pagājušajā nedēļā SIA „Auto Halle” valdes loceklis Andrejs Rāciņš visiem sadarbības partneriem izsūtīja oficiālu atvadu vēstuli, diplomātiski informējot „par jaunu attīstības stratēģiju”.

Stratēģija, raugi, ir tāda, ka ar 1. augustu līdzšinējo „Auto Halles” autocentru ar visiem tajā pārstāvētajiem zīmoliem („Hyundai”, „Suzuki”, „Isuzu”, „SsangYong” un „SEAT”), kā arī tirdzniecības un servisa kontraktus pārņem SIA „Autobrava”.

Un ne tikai pārņem! Zīmolu „FIAT”, „Alfa Romeo” un „Jeep” oficiālais pārstāvis “Autobrava” ar visu savu saimniecību pārceļas no līdzšinējās mītnes Gunāra Astras ielā 5, lai turpinātu darbu jaunajās telpās Biķernieku ielā 145 (bijušajā „Auto Halles” ēkā).