„Autofavorīts” kļuvis par „Opel” dīleri

Autofavorits_opel

Paplašinot savu darbību Latvijā, Latvijas spēkratu tirgū labi zināmais uzņēmums „Autofavorīts” ar šā gada martu ir kļuvis par autorizēto „Opel” automobiļu dīleri.

„Opel” klientiem valsts galvaspilsētā tagad pieejams zīmola tirdzniecības un servisa centrs arī Daugavas kreisajā krastā. Proti, „Autofavorīts” jauniekārtotais „Opel” centrs atrodas Rīgā, Valgales ielā 2A.

Tāpat kā visās pārējās oficiālajās „Opel” pārstāvniecībās ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē, arī „Autofavorīts” centros ir garantēts pilns ražotāja servisa atbalsts, kuru nodrošinās „Opel” rūpnīcā sertificēti inženieri un servisa iekārtas, kas aprīkotas ar nepieciešamajiem instrumentiem un speciāli šī zīmola automašīnām sagatavotām rezerves daļām.

Lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu uzņēmuma pārstāvji informē, ka š.g. 13. martā no plkst. 9:00 līdz 19:00 un 14. martā no plkst. 10:00 līdz 16:00 notiks īpašs pasākums visiem uzņēmuma klientiem, nozares speciālistiem un citiem auto interesentiem –

„Opel Corsa” dienas Latvijā.

Pasākuma ietvaros visiem apmeklētājiem būs iespēja iegūt visplašāko informāciju par Riselsheimas autobūves jaunāko veikumu – B segmenta jaunās paaudzes modeli „Corsa”. Interesentiem būs lieliska izdevība pašiem personīgi novērtēt šo lielisko automašīnu visdažādākajās komplektācijās un aprīkojuma variantos, kā arī dodoties testa braucienā.

Birkas: