„Balta” klientiem nozagtie „Range Rover” atrasti, bet zādzību bums var turpināties

Range Rover prezentacija Latvija_12.01.2013 06

Pēdējā mēneša laikā auto zagļi Latvijā ir nozaguši četrus „Range Rover” spēkratus, no kuriem divi baltas krāsas apvidus auto pieder apdrošināšanas sabiedrības „Balta” klientiem. Pateicoties apdrošinātāja drošības pārvaldes speciālistu, „Guard Systems Latvia” un Valsts policijas operatīvai un profesionālai rīcībai, abi nozagtie spēkrati jau ir atgūti.

Aprīlī, saņemot ziņu par „Range Rover” zādzību bumu Sanktpēterburgā, „Balta” aicināja šādas markas auto īpašniekus būt piesardzīgiem, jo tika pieļauta iespēja, ka šis zādzību vilnis var sasniegt arī Latviju. Tā arī izrādījās…

Diemžēl joprojām ir pamats prognozēt, ka šādu zādzību skaits var pieaugt, norāda apdrošinātājs

„Pateicoties sadarbībai ar kolēģiem māsas kompānijās, kā arī vairāku gadu laikā uzkrātajai pieredzei, mēs spējam saviem klientiem sniegt kvalitatīvu palīdzību. Šādos zādzību gadījumos ir svarīgi rīkoties uzreiz pēc notikušā, tāpēc zagto automašīnu meklēšanu neatliekam. „Balta” pieredzē ir bijuši gadījumi, kad nozagto auto atgūstam tik īsā laika posmā, ka klients, piemēram, atrodoties ceļojumā, vēl nemaz nav pamanījis sava spēkrata prombūtni. Tomēr aicinām „Range Rover” spēkratu īpašniekus tuvākajā laikā būt uzmanīgiem un pievērst papildu uzmanību savas automašīnas drošībai, jo pēdējās zagļu aktivitātes liecina, ka pēc šādiem auto ir augsts pieprasījums garnadžu aprindās,” skaidro „Balta” drošības pārvaldes vadītājs Egīls Sīlis-Jaunsīlis.

Rūpējoties par saviem klientiem, aprīļa nogalē „Balta” ziņoja par „Range Rover” zādzībām Sanktpēterburgā, kur trīs nedēļu laikā tika nozagti 46 „Range Rover” spēkrati, savukārt Latvijā mēneša laikā – četras šādas automašīnas. Tostarp minēto auto zādzības Sanktpēterburgā turpinās.

Birkas: