„Balta” noslēgusi lielāko autoparka apdrošināšanas darījumu Baltijā

Fleet_and_Contract_Hire_Software

Apdrošināšanas sabiedrība „Balta” (PZU Grupa) jau sesto gadu pēc kārtas ir parakstījusi līgumu ar vienu no Eiropā lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem „ALD Automotive”.

Patlaban „ALD Automotive” kopumā pārvalda 3 600 spēkratu, tādejādi noslēgtais sadarbības līgums ir lielākais autotransporta apdrošināšanas darījums Baltijā.

Noslēgtā sadarbības līguma ietvaros „Balta” ar brokera „Aon Baltics” palīdzību sniegs KASKO un OCTA apdrošināšanu „ALD Automotive” 1 300 automašīnu lielajam autoparkam Latvijā, taču kopumā pakalpojums tiks sniegts visu trīs Baltijas valstu autoparkiem. To palīdzēs realizēt „Balta” māsas kompānijas Lietuvā un Igaunijā. Noslēgtais līgums paredz arī individuāli klienta vajadzībām pielāgotu atlīdzību izmaksas procesu,

kas ļaus paātrināt apdrošināšanas gadījumu izskatīšanu un atlīdzību izmaksu.

„Apdrošināšanas atlīdzību gadījumos „Balta” spēj operatīvi pieņemt lēmumus un attiecīgi reaģēt ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, tāpēc visā Baltijā veiksmīgi sadarbojamies ar „ALD Automotive” jau sesto gadu. Lepojamies ar ilggadējo sadarbību, kas apliecina, ka spējam sniegt uzņēmuma individuālajām vajadzībām atbilstošus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību,” skaidro apdrošināšanas sabiedrības tehniskais direktors Uldis Dzintars.

„ALD Automotive” vadītājs Latvijā Valdis Dzilnavs norāda: „Esam gandarīti turpināt ilggadējo sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA. Apdrošināšanas partnera izvēlē mums ir ļoti svarīga profesionalitāte un uzticamība, kā arī vienota pakalpojuma sniegšana visā Baltijā. Tas attiecīgi ļauj arī mums nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.”