„Bosch Car Service” ievieš diennakts palīdzības servisu visā Baltijā

Rolis Bosch serviss 02

Starptautiskais auto apkopes zīmols „Bosch Car Service”, kam ir atbalsta tīkls arī Latvijā, no šā gada jūlija ievieš jaunu pakalpojumu – 24 stundu tehniskās palīdzības servisu visā Latvijā, kā arī Igaunijā un Lietuvā, ziņo uzņēmuma mārketinga pārstāvji.

Agrāk vai vēlāk gandrīz katram autovadītājam ceļā nākas saskarties ar situāciju, kad auto piemeklējusi tehniska kļūme, ko paša spēkiem atrisināt nav iespējams. Jo nepatīkamāk, ja tas noticis tālu no mājām, neapdzīvotā vietā, naktī vai sliktos laika apstākļos.

24 stundu palīdzības servisa polise, ko varot iegādāties jebkurā „Bosch Car Service” autoservisā, gadam maksā 23 eiro. Šādas polises īpašniekam tiks nodrošināta palīdzība kļūmīgā situācijā jebkurā vietā Baltijā. Palīdzība Latvijā piesakāma pa tālruni 67 869 870.

Palīdzības saņemšanas ātrums, protams,  būs atkarīgs no problēmu skartā auto atrašanās vietas,

bet atbalsta punktu tuvumā palīdzība tiek solīta ne vēlāk kā 40 minūšu laikā.

Solītajā palīdzības programmā, piemēram, iekļauta dubļos, sniegā vai kā citādi iestiguša auto izvilkšana uz ceļa, bojātu riepu nomaiņa, dzinēja iedarbināšana ar savienotājvadiem, degvielas piegāde, ja automobilim tā ceļā beigusies u.tml. Ja problēma nebūs atrisināma negadījuma vietā, evakuators cietušo auto nogādāšot tuvākajā „Bosch Car Service” punktā.

Japiebilst, ka daži pakalpojumi būs saistīti ar papildu izmaksām, kas nav iekļautas polisē. Piemēram degviela, ko atvedīs „Bosch Car Service” avārijas brigāde, būs jāapmaksā atsevišķi.

„Bosch Car Servive” Baltijā šobrīd ir 36 servisa punkti, no kuriem 10 atrodas Latvijas teritorijā – pieci Rīgā un Pierīgā, kā arī Dobelē, Jēkabpilī, Preiļos, Valmierā un Daugavpilī.

Piebilstams, ka „Bosch Car Service” pakalpojums konkurēs ar autokluba LAMB diennakts palīdzības servisu.