„Bridgestone” turpina paplašināt „FirstStop” riepu centru ķēdi Latvijā

FirstStop_0

Pazīstamā riepu ražotāja „Bridgestone” specializēto „FirstStop” servisa centru tīklam pievienojies jauns dalībnieks – SIA „Rubbers”.

Riepu tirdzniecības un servisa uzņēmums „Rubbers” ir atjaunojis un paplašinājis riepu centru Rīgā, Krustpils ielā 6. Tagad tas iekārtots atbilstoši „FirstStop” uzņēmumu ķēdes standartiem.

“Esam gandarīti, ka vēl viens Latvijas uzņēmums novērtējis ieguldījumus „First Stop” standartu sasniegšanā,” saka „Bridgestone Baltics” mārketinga un mazumtirdzniecības vadītājs Intars Vizbulis,

Riepu veikals un serviss Krustpils ielā ir jau sestais specializētais „FirstStop” riepu centrs Latvijā.

Tajā iegādājamas riepas vieglajiem un kravas automobiļiem, kā arī komerctransportam un pat motocikliem. „FirstStop” neierobežo riepu centros pieejamo zīmolu izvēli, tāpēc jaunajā centrā bez „Bridgestone” un „Firestone” riepām būs pieejama arī citu ražotāju produkcija.

“Mūsu riepu centra pārbūve atbilstoši FirstStop standartiem ir ieguldījums klientu apmierinātībā,” uzskata SIA „Rubbers” direktors Intars Ešenbergs. Viena no neatņemamām „First Stop” centra sastāvdaļām ir ērta un mūsdienīgi noformēta uzgaidāmā telpa, kurā pieejama kafija, internets un laikraksti.

„Bridgestone FirstStop” riepu centru tīkla izveide Eiropā tika uzsākta 1994.gadā. Kopš tā laika 25 Eiropas valstīs darbojas vairāk kā 2000 „FirstStop” riepu centri, kuros tiek pārdoti un uzstādīti ap 10 miljoni riepu gadā. Baltijas valstīs patlaban darbojas 21 „FirstStop” riepu centrs. SIA „Rubbers” riepu centrs ir ceturtais Rīgā un tās apkārtnē.

Birkas: