Brīdina par iespējamu „Range Rover” zādzību aktivizēšanos

Range_Rover_2013_03

Apdrošināšanas sabiedrības „Balta” drošības dienesta speciālisti ir saņēmuši brīdinošu informāciju no kolēģiem Sanktpēterburgā, kur pēdējās trīs nedēļās nozagtas 40 „Range Rover” automašīnas.

Latvijā pagājušajā naktī jau cietis viens „Balta” klients, kuram nozagts „Range Rover Evoque”. Tāpēc apdrošinātājs aicina auto īpašniekus būt piesardzīgiem, pieļaujot, ka arī Latvijā var pastiprināties zagļu interese par „Range Rover” markas mašīnām.

„Mūsu pieredzē bijušas vairākas situācijas, kad no ārvalstīm Latvijā ir ienākuši auto zagļu viļņi, kurus interesējušas konkrētas markas vai modeļa automašīnas,

piemēram, bija laiki, kad zagļus īpaši interesēja jaunākie „BMW” vai „Audi” markas auto.

Bet šodien no kolēģiem Sanktpēterburgā saņēmām brīdinošo informāciju par „Range Rover”. Tāpēc aicinām šādu spēkratu īpašniekus tuvākajā laikā būt uzmanīgiem un pievērst papildu uzmanību savu automašīnu drošībai, jo šobrīd novērotās zagļu aktivitātes var liecināt par tuvojošos zādzību bumu Baltijā,” uzsver „Balta” drošības dienesta vadītājs Egīls Sīlis-Jaunsīlis. Taču viņš iesaka būt uzmanīgiem arī citiem auto īpašniekiem.

Birkas: