Daudzu meksikāņu sapnis – būvēt „Audi”

Audi México on track for growthjpg

Lai gan jaunceļamā „Audi” rūpnīca Meksikā automobiļu izlaidei būšot gatava tikai 2016.gadā, vācu kompānijas aģentus, kuri lūko pēc potenciālajiem darbiniekiem, vietējie strādātgribētāji jau tagad gāž vai no kājām.

Līdz 2016.gadam, kad „Audi México” tiks palaists ar plānoto jaudu, darbinieku skaits uzņēmumā sasniegšot līdz 3800 cilvēkiem, ziņo „Audi”. Taču jau tagad darbam ražotnē pieteikušies vairāk kā 30 000 Meksikas iedzīvotāju.

Vietējo cilvēku vēlme strādāt vācu kompānijas filiālē ir milzīga.

Un viņus viegli saprast – „Audi México” vietējā darba tirgū solās būt ļoti pievilcīgs darba devējs. Turklāt runa nav tikai par algu, jo jaunie algu tarifa līgumi būšot vieni no labākajiem valstī, bet arī par tā saucamajiem bonusiem.

„Jaunajā ražotnē mēs piedāvāsim plašas tālākās apmācības iespējas, augstākā līmeņa veselības aprūpi, izcilu ēdināšanu un modernus maršrutus starp apkārtējiem transporta mezgliem un ražotni,” skaidro „Audi” Cilvēkresursu nodaļas valdes loceklis Tomass Sigi.

Jau līdz šā gada beigām topošajai ražotnei būšot pievienojies aptuveni tūkstotis jaunu darbinieku.

Vietējo speciālistu sagatavošanā jau 2013.gada vasarā tika iesaistīts „Volkswagen de México” Profesionālās apmācības institūts, kad savas darba gaitas uzsāka 64 praktikanti, kuriem šī februāra beigās pievienosies vēl 46 cilvēki. Savukārt 140 cilvēki no Meksikas pašlaik iziet apmācību Vācijā. Taču galvenā loma „Audi México” darbinieku apmācībā būšot mācību centram, ko uzbūvēs pašā topošās rūpnīcas kompleksā.

Birkas: