„DBS Autoskola”, atzīmējot 8.martu, dāvina sievietēm bezmaksas parkošanās meistarklases nodarbību

DBS_meistarklase_2

Jau otro gadu pēc kārtas „DBS Autoskola” sadarbībā ar „Opel” sievietēm 8.martā dāvinās ļoti praktisku dāvanu – bezmaksas auto parkošanas īso kursu Biķernieku trasē. Ņemot vērā lielo atsaucību aizvadītajā gadā, šogad „DBS Autoskolas” instruktori dāmas Biķernieku trasē gaidīs divas dienas – 6. un 7.martā no pulksten 10:00 līdz 16:00. Gribētājas tiek aicinātas laicīgi rezervēt sev izdevīgāko laiku auto noparkošanas prasmju pilnveidošanai.

Auto novietošana stāvvietā, jo sevišķi paralēli brauktuvei, bieži sagādā stresu daudziem autovadītājiem. Taču iemācoties dažus pamatprincipus un knifiņus, ir iespējams šo “problēmu” padarīt par tīru dzīves sīkumu, norāda „DBS Autoskola”.

Auto parkošanas apmācībās tiek aicinātas piedalīties gan tikko vadītāja apliecību ieguvušās sievietes, gan pieredzējušas autovadītājas.

Auto parkošanas meistarklasēm autovadītājas aicinātas pieteikties līdz 1.martam,

nosūtot pieteikumu uz e-pastu: info@dbs.lv vai zvanot pa tālruni 67450430.

Meistarklasēs apmācības notiks gan ar „DBS Autoskolas” mācību automobiļiem „Opel Astra” un „Opel Insignia”, gan ar dalībnieču personīgajiem automobiļiem.

Vienlaikus ar parkošanās meistarklasēm dāmām tiks dota arī lieliska iespēja izmēģināt „Opel” jaunāko modeli – nelielo apvidus automobili „Mokka”. Kādu no meistarklases dalībniecēm gaida arī īpaša dāvana – nedēļas nogale ar jauno „Opel Mokka”, kas tiks nodota laimīgajai dāmai ar pilnu bāku degvielas.

Meistarklases notiks Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Sergeja Eizenšteina ielā 4, Rīgā.