Degvielas cenas “Neste Oil” uzpildes stacijās pāreja uz eiro neitekmēšot

Neste Oil logo

Somijas naftas pārstrādes uzņēmuma „Neste Oil” meitasuzņēmums Latvijā “Neste Latvija” paziņojis, ka uzņēmums ir pilnībā gatavs pārejai uz eiro valūtu un investīcijas eiro ieviešanai degvielas cenas neietekmēšot.

“Lai arī oficiāli cenas paralēli gan latos, gan eiro sāksim uzrādīt tikai no šī gada 1.oktobra,  jau no gada sākuma veicam visu nepieciešamo “Neste Oil” degvielas uzpildes staciju tīkla sagatavošanai eiro ieviešanai. Tāpat, lai padarītu pāreju uz eiro pēc iespējas ērtāku un saprotamāku mūsu klientiem, plānojam dažādas izglītojošas aktivitātes, kas aptvers gan sociālos tīklus, gan arī mūsu degvielas uzpildes stacijas,” stāsta „Neste Latvija” ģenerāldirektors Artu Airiainens.

Šobrīd “Neste Oil” ir lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls Latvijā.”

Kā “Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas” (LDTA) biedrs „Neste Latvija” atbalsta LDTA pievienošanos memorandam “Godīgs eiro ieviesējs”,

apliecinot, ka turpinās piedāvāt vienu no zemākajām degvielas cenām Latvijas tirgū, nepieļaujot nepamatotu degvielas mazumtirdzniecības cenu pieaugumu.

“Tuvojas diena, kad eiro kļūs par oficiālo maksāšanas līdzekli visā Latvijā. Arvien vairāk iedzīvotāju satraucas par gaidāmajām pārmaiņām saistībā ar eiro ieviešanu, it īpaši cenu izmaiņām. No savas puses vēlamies uzsvērt, ka “Neste Oil” degvielas cenas mākslīgi necels, bet pārrēķināsim uz eiro pēc Eiropas Padomes un Latvijas Bankas noteiktā maiņas kursa,” apgalvo Artu Airiainens.

“Neste Oil” uzpildes staciju pārejā uz jauno valūtu laikā lielākais darbs esot kases sistēmu pārprogrammēšana un pielāgošana eiro noteiktajām pasībām. Pagaidām plānots, ka kopējās investīcijas varētu veidot ap 200 tūkstošiem eiro, kas jau savlaicīgi tikušas ieplānotas uzņēmuma budžetā. Paredzēts, ka pārejas laikā naktī no 31.decembra uz 2014.gada 1.janvāri degvielas uzpildes stacijas īslaicīgi nestrādās, lai pārslēgtos uz jauno valūtu.