Degvielas tirgotājs „VIRŠI-A” paplašinot darbību, Jaunjelgavā atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju

Virši-A

Turpinot uzņēmuma darbības paplašināšanu Latvijas reģionos, pašmāju lielākais degvielas tirgotājs AS „VIRŠI-A” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju (DUS)  Jaunjelgavas novada Sērenes pagastā, informēja uzņēmuma mārketinga vadītāja Anete Siliņa.

Jaunā DUS „Sērene” atrodas Jaunjelgavā uz reģionālā autoceļa P87 Bauska – Aizkraukle, un tā ir pirmā degvielas uzpildes stacija Jaunjelgavas apkārtnē. Degvielas uzpildes stacija „Sērene” šogad ir pirmā „VIRŠI-A” atklātā degvielas uzpildes stacija. Pērn „VIRŠI-A” atvēra jaunas degvielas uzpildes stacijas Tukumā un Madonā.

Jaunatklātā DUS Jaunjelgavā kopumā ir jau četrdesmit pirmā „Virši-A” degvielas uzpildes stacija Latvijā.

Degvielas uzpildes stacijā „Sērene” var iegādāties 95 markas benzīnu, dīzeļdegvielu un Agro dīzeļdegvielu, kas paredzēta lauksaimniekiem un ir bez akcīzes nodokļa. Atbilstoši „VIRŠI-A” jaunajam konceptam, ierīkots arī veikals. Jaunā koncepta ieviešanu “VIRŠI-A” uzsāka 2011.gadā, un tas paredz izmaiņas iekštelpu noformējumā. Jaunizveidotajā iekštelpu noformējumā tiek iekārtota atsevišķa kafejnīcas zona ar klientu ērtībām piemērotiem interjera elementiem.

Kopumā “VIRŠI-A” DUS tīkla sastāvā ir 37 pilna servisa un 4 pašapkalpošanās degvielas uzpildes stacijas. Atbilstoši jaunajam konceptam ar Latvijas dabas resursu koka apdari, jau iekārota un noformēta „VIRŠI-A” DUS Dzelmēs, uz šosejas Rīga – Daugavpils, kā arī DUS Mālpilī, DUS Madonā, DUS Tukumā un DUS Raganā.