„Domenikss” atkal uzvar valsts struktūru iepirkumu konkursā, šoreiz piegādās ‘ātrās palīdzības’

Auto-Trophy-2012-Quality-Trophy-Mercedes-Benz

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) savu autoparku drīzumā papildinās ar jaunām „Mercedes-Benz”, jo rīkotajā iepirkumu konkursā par operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu piegādi uzvarējis vācu zīmola pārstāvis SIA „Domenikss” kopīgi ar saistīto uzņēmumu SIA „DS2”.

Piegādes līgums paredz 14 operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu, piecu ārstu brigādes operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu, viena operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa perinatālās aprūpes nodrošināšanai, divu ārkārtas situāciju tehniskā nodrošinājuma operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu un viena vadības centra operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa piegādi.

Kopumā NMPD autoparks tiks papildināts ar 23 jaunām „Mercedes-Benz” automašīnām.

Piegādātāju apvienības „Domenikss” un „DS2” piedāvājums ir atzīts par atbilstošu konkursa izvirzītajām nolikuma prasībām, tehniskajai specifikācijai un ir saimnieciski visizdevīgākais, teikts „Domenikss” pārstāvju izplatītajā paziņojumā. Operatīvo automašīnu piegādes darījuma vērtība ir 1 912 902 eiro.

Piebildīsim, ka oficiālais „Mercedes-Benz” pārstāvis guvis uzvaru arī citos valsts iepirkumu konkursos. Pēdējā gada laikā „Domenikss” konkursu ietvaros nodrošinājis transportlīdzekļus vai pakalpojumus tādām organizācijām kā AS „Liepājas autobusu parks”, SIA „Daugavpils Gaļas kombināts”, valsts centrālā banka „Latvijas Banka”, pilnsabiedrība „Rīgas mikroautobusu satiksme”, Dobeles novada pašvaldība, Latvijas Republikas Saeima, NMPD un Valsts robežsardze.

 

Birkas: