Eiropas kinospīdeļus Rīga vizina ar „Volkswagen”

Kurbads un VW

Rīgā kā Eiropas kultūras galvaspilsētā šogad norisinājās viens no mākslas pasaules gada zīmīgākajiem notikumiem – Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija, bet prominentos viesus ar transportu nodrošināja vietējās kompānijas.

Kā zināms, slavenā Kannu kinofestivāla viesus tradicionāli vizina ar Francijā ražotajiem automobiļiem „Renault”, bet, tā ka Latvija nevar palepoties ar savu autoindustriju,

Rīgā par Vecā kontinenta kino zināmāko cilvēku labsajūtu “Moller Baltic Import SE” piedāvātajās automašīnās rūpējās kompānija “Kurbads”.

“Moller Baltic Import SE” bija Eiropas kino nozares gada svarīgākā pasākuma oficiālais auto nodrošinātājs un , bet rūpes par automašīnu sagatavošanu ciemiņu komfortam tika uzticētas kompānijai “Kurbads”.

Uz balvu pasniegšanas ceremoniju bija sapulcējies viss Eiropas kino zieds, tostarp Eiropas Kinoakadēmijas prezidents Vims Venders, slavenais dāņu aktieris Mads Mikelsens, franču režisore Aņesa Varda, poļu režisore Agneška Holanda un daudzi citi nozares meistari.

Apbalvošanas ceremonijā uzvarētājus sveica arī latviešu aktrise Rēzija Kalniņa un raidījuma “Te!” vadītāji Marta Selecka un Gustavs Terzens.

27.Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanā, kas norisinājās Nacionālajā operā, kā gada labākā filma triumfēja poļu mākslas darbs “Ida”.

Birkas: