Februārī iegādājoties jaunu „Subaru” automobili, ikviens pircējs piedalīsies labdarības akcijā

Subaru_Dava_Milestibu_plansetes_650x800

Februārī, precīzāk 14.datumā, kā zināms daudzviet pasaulē tiek atzīmēta visu mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena. „Subaru” oficiālais pārstāvis Latvijā „AD REM Auto” 2013.gada februāri pasludinājis par Mīlestības mēnesi un uzsācis labdarības akciju “Pērc Subaru, dalies Mīlestībā!”.

Mīlestības mēneša ietvaros no katra „AD REM Auto” salonā nopirktā „Subaru” automobiļa 30 latu liela summa tiks novirzīta Strazdes bērnu namam vai dzīvnieku patversmei Ulubele.

Katras automašīnas pircējs pats varēs izvēlēties, kurai organizācijai atvēlēt savu ziedojumu.

Vienlaikus visu februāri jebkurš palīdzēt gribētājs var „AD REM Auto” salonā nogādāt dažādas mantas (apģērbu, apavus, segas, avīzes, utt.), kas varētu noderēt Strazdes bērnu nama vai dzīvnieku patversmes Ulubele iemītniekiem.

Mīlestības mēneša izskaņā, marta sākumā ziedotās mantas tiks sašķirotas un nogādātas gan Strazdes bērnu nama bērniem, gan patversmes Ulubele dzīvniekiem. Akcijas mēneša laikā „AD REM Auto” apzinās kas nepieciešams Strazdes bērniem un Ulubele dzīvniekiem, lai iespēju robežās censtos palīdzēt ar pašām nepieciešamākajām precēm.

Jau šobrīd ir skaidrs, ka 160 gadus vecajam Strazdes bērnu namam nepieciešama steidzama palīdzība pašiem mazākajiem bērniem paredzētās bērnu istabas atjaunošanai. Savukārt dzīvnieku patversmei Ulubele vislielākā palīdzība ir nepieciešama dzīvnieku barības sagādei, jo sevišķi nepieciešama konservētā un sausā pārtika suņiem.

„AD REM Auto” akcijai jau ir atsaukusies arī kompānija „Anigma”, kas Strazdes bērnu namam ziedos puzles, „Colgate Latvia”, kas bērniem sagādās mutes kopšanas līdzekļus, kā arī Jāņa Rozes grāmatnīcas, kas ziedos bērnu grāmatas.

Birkas: