FOTO: Atklāj renovēto “Renault” tirdzniecības salonu Raudas ielā

1-Euro Auto Raudas ielas salona atklasana_11.11.2015 073

Trešdien, 11.novembrī Rīgā svinīgi tika atklāts, atbilstoši jaunākajiem “Renault”/”Dacia” korporatīvajiem standartiem pārbūvētais, franču autoražotāja pilnvarotā pārstāvja “Euro Auto” tirdzniecības salons Raudas ielā 12. Salonā pārbūvē un autoservisa modernizēšanā, lai nodrošinātu mūsdienīgu klientu apkalpošanu, ieguldīti vairāk nekā 300 000 eiro.

Jāatzīst, ka “Euro Auto” Raudas ielas autosalons tiešām bija morāli novecojis un pēdējos gados zīmolam īpašu godu neradīja. Tagad, kā pārliecinājās “AutoMedia.lv”, tas ir kardināli pārvērties – izbrīvēta ievērojami plašāka telpa jauno automobiļu ekspozīcijai, izveidota daudz ērtāka servisa pieņemšanas zona, kā arī gan klientu un darbinieku ērtībām radīta moderna atpūtas un darījumu apspriešanas zona.

11-Euro Auto Raudas ielas salona atklasana_11.11.2015 029

“Šobrīd SIA “Euro-Auto” piederošos “Renault” un “Dacia” autosalonus var saukt par mūsdienīgiem, tādiem, kuros svarīgākais ir klients un tā ērtības.

Pēdējo gadu laikā kopējās darba vides un kvalitātes uzlabošanā mūsu autosalonos esam investējuši vairāk nekā EUR 300 000. Protams, neapstāsimies pie sasniegtā,” par paveikto un nākotnes plāniem teic “Euro-Auto” valdes priekšsēdētājs Ansis Auziņš.

Svinīgo uzrunu teic uzņēmuma valdes priekšsēdis Ansis Auziņš

Svinīgo uzrunu teic uzņēmuma valdes priekšsēdis Ansis Auziņš

Atklāšanas pasākumu kuplināja jaunās latviešu mūziķu apvienības “The Citizens” uzstāšanās, bet par viesu cienāšanu ar izdomu rūpējās restorāna “36.līnija” pavāri.

Nesen līdzīgi tika renovēts arī otra “Renault”/”Dacia” zīmolu pārstāvja “Mūsa Motors Rīga” autosalons K.Ulmaņa gatvē. Līdz ar to abu šo zīmolu klienti Rīgā ‘pie abiem dīleriem var saņemt apkalpošanu atbilstoši jaunākajiem Renault Store kvalitātes standartiem. Piebildīsim, ka “Euro Auto” Rīgā pieder divas tirdzniecības vietas, otrs autosalons, kas pēc Anša Auziņa vārdiem vēl dažus tuvākos gadus atbildīs nepieciešamajām autoražotāja prasībām, atrodas Skanstes ielā 2a.

Birkas: ,