FOTO: “AutoMedia.lv” ielūkojas izstādē “Atpūta un sports 2015″

61- Izstade Atputa un sports 2015

Kā zināms, aizvadītās nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu kompleksā notika izstāde “Atpūta un sports 2015″, kurā ielūkojās arī “AutoMedia.lv”. Lai arī mūsu izntereses lielākoties skāra izstādes sadaļa “Motocikls”, tiem, kuriem nesanāca aizdoties uz Ķīpsalu šo notikumu ievērtēt pašu acīm, piedāvājam ielūkoties mūsu fotogalerijā…

Mūsuprāt, ekspozīcijas daļa “Motocikls” šogad izskatījās bālāka nekā pērn, lai arī piedalījās, šķiet, faktiski visi tie paši ražotāju pārstāvji, kas gadu iepriekš – “Yamaha”, “Kawasaki”, “Honda”, “KTM”, “CanAm”, “Ducati” u.c.

Arī ko jaunu modeļu ziņā teju katrā stendā uziet varēja…

Un tomēr – iespaids, kā jau iepriekš minējām, bija bālāks. Mūsu viedoklim, starp citu, piekrita arī daži uzrunātie izstādes dalībnieki.

37- Izstade Atputa un sports 2015

Kur problēma? Varbūt “Motocikls” ekspozīcija bija ne tik veiksmīgi izvietota citu izstādes sadaļu ansamblī. Iespējams, to mazliet nomāca, šķiet,  izaugusī visāda veida peldlīdzekļu ekspozīcija. Un kas nu tiešām nav tas jaukākais, ka mūsu izstādes (un tas sakāms ne tikai par šeit apskatāmo), mūsuprāt, nav tā īsti atguvušās no it kā pārvarētās (nu vismaz pēc valdošo politiķu paustā) ekonomikās krīzes laikā iegūtā “lēta tirgus” zīmoga.