„Gribibraukt.lv” sola padarīt vienkāršu un ērtu auto rezerves daļu meklēšanu

Spare Parts

Laikam jau nebūs tāda auto īpašnieka, kurš nav saskāries ar situāciju, ka nepieciešamas rezerves daļas meklējumos paiet dārgas stundas un pat dienas, bet apmierinoša rezultāt kā nav – tā nav. Te vispār vajadzīgā nav, te atkal prasītā cena sķiet neadekvāta. Laiku, nervus un arī naudu ietaupīt solās jaunizveidota interneta vietne www.gribibraukt.lv.

Tās veidotāji apgalvo, ka „Gribibarukt.lv” ir Latvijā pirmā un vienīgā interneta vietne (gan latviešu, gan krievu valodā), kas atvērta kopš 2012.gada maija un darbojas kā starpnieks starp dažādu auto preču un detaļu piedāvātājiem un pircējiem, lai atvieglotu kā jaunu tā arī lietotu auto rezerves daļu iegādi par visizdevīgāko cenu.

Jaunizveidotā vietne vienkopus pulcēšot auto detaļu tirgotājus un pircējus. Tas sniegšot jaunu pieredzi un izpratni par auto rezerves daļu iegādi kā vienkāršu un ikvienam ērti pieejamu procesu.

Pircējiem vien atliekot portālā www.gribibraukt.lv ievadīt informāciju par savu automašīnu un rezerves detaļām, ko tie vēlas iegādāties, un šie pieprasījumi automātiski nonākot pie atbilstošiem auto daļu piedāvātājiem.

Rezultātā pircējs ar ,,Gribibraukt.lv’’ starpniecību varot izvēlēties sev vispiemērotāko un izdevīgāko pārdevēja piedāvājumu. Šāds process, atšķirībā no dažādu veikalu apmeklēšanas  vai vismaz apzvanīšanas, tiešām aizņem maz laika un ir ļoti ērts ikdienas izmantošanai. Turklāt piedāvājumā būšot ne tikai jaunas, bet arī lietotas auto detaļas.

Portāla mērķauditorija ir ne tikai vieglo automašīnu īpašnieki, bet arī mikroautobusu un kravas transporta īpašnieki. Savā turpmākajā darbībā ,,Gribibraukt.lv’’ plāno darbību paplašināt, piedāvājot reģistrēties arī traktortehnikas pircējiem un pārdevējiem, publicēt auto pasaules jaunumus un piedāvājot dažādus citus ar auto nozari saistītus pakalpojumus.

Reģistrācija www.gribibraukt.lv šobrīd ir bezmaksas pakalpojums.