Izstāde „Auto 2013” notiks jaunā kvalitātē

auto2013

Pēc piecu gadu pārtraukuma Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācija (LPAA) kopā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 kopīgi rīkos gada nozīmīgāko autoindustrijas izstādi „Auto 2013”, par ko liecina abu partneru 2012.gada nogalē noslēgtais sadarbības līgums.

“Mūsu sadarbības rezultātā

taps autonozarei nozīmīga, kvalitatīva un iespaidīga izstāde,

kas būs interesanta apmeklētājiem un lietderīga dalībniekiem. Mūsu moto šogad būs – „Kvalitatīvs serviss jebkura vecuma automašīnai”, respektīvi, autodīleri vecāka gadagājuma automobiļu īpašniekiem piedāvās izdevīgus servisa pakalpojumus, kas būs pastāvīgi, nevis tikai īstermiņa kampaņa,” uzsver LPAA valdes priekšsēdētājs Viktors Kulbergs.

Savukārt Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle pauda cerību, ka sadarbība ar asociāciju projekta veidošanā būs auglīga gan autoindustrijai kopumā, gan visiem autobraucējiem Latvijā.

Autoizstādes Ķīpsalā notika arī ekonomikas krīzes laikā no 2008. līdz 2011. gadam, kad jauno  automašīnu tirgus divos gados samazinājās par 83% un sadarbība ar LPAA nebija tik cieša kā iepriekš, taču atbilstoši tā brīža tirgus situācijai autonozarē izstādēm galvenokārt bija izklaidējošs raksturs, kas orientējās uz dažādiem šoviem un sacensībām.

Savukārt 2012. gadā izstādei tika mainīta koncepcija un tā atgriezās pie vēsturiskā nosaukuma „Auto”. Turpinoties ekonomikas izaugsmei un autotirgus attīstībai, loģisks solis ir izstādes koncepcijas un kvalitātes uzlabošana, 2013. gada autoizstādes rīkošanā piesaistot gan LPAA, gan autopārvadātāju asociāciju „Latvijas Auto” un Latvijas Autoinženieru asociāciju. Atgriešanās pie vēsturiskās sadarbības ar LPAA ļaus veidot plašāku vieglo automobiļu un komerctransporta automobiļu marku pārstāvniecību, interesantāku un krāšņāku ekspozīciju, kā arī rīkot izglītojošus pasākumus gan nozares profesionāļiem, gan ikvienam autobraucējam.

Starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2013” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks no 26. līdz 28. aprīlim. Izstāde vienā pasākumā apvienos visus autoindustrijas virzienus, tādējādi pamatoti kļūstot par vērienīgāko autonozares gada notikumu Baltijā.