Jau otro gadu aicina uzņēmumus pieteikties „Balta” gada balvai “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Volvo_Geteborga 037

Lai izceltu labākos no uzņēmumiem, kas visprasmīgāk prot pārvaldīt savus autoparkus, rūpējoties gan par savu darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību, apdrošināšanas sabiedrība „Balta” kopā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un „Drošas Braukšanas Skolu” (DBS) no 16.oktobra jau otro gadu uzņēmumiem izsludinājusi pieteikšanos „Balta” gada balvai „Drošākais uzņēmuma autoparks”.

Konkursa mērķis nemainīgi ir ne vien noskaidrot Latvijā labākos uzņēmumu autoparku pārvaldītājus, bet arī uzlabot viņu zināšanas un prasmes, kā prasmīgi rūpēties par savu autoparku. Dalība konkursā uzņēmumu vadītājiem un autoparku atbildīgajiem darbiniekiem dod praktiskus padomus, kā labāk un efektīvāk pārvaldīt autoparkus, kā arī rūpēties par kopējo satiksmes drošību Latvijā.

Pieteikties konkursam un izmantot iespēju iekļūt drošāko uzņēmumu autoparku TOP tiek aicināti visi uzņēmumi, kuru autoparkā ir 10 vai vairāk transportlīdzekļu.

Uzņēmumi savu dalību konkursam var pieteikt līdz šī gada 8.novembrim, elektroniski aizpildot īsu un vienkāršu anketu. Anketa atrodama saitē http://www.balta.lv/lv/pieteikums.

Tāpat kā pagājušajā gadā konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā tiks izvērtēta uzņēmuma sniegtā informācija, kā arī CSDD statistika par uzņēmuma transportlīdzekļiem un to stāvokli. Savukārt otrajai kārtai tiks izvirzīti 10 labākie uzņēmumi, kurus klātienē ar padziļinātas intervijas un anketas palīdzību izvērtēs speciāla žūrija. Tajā ietilpst „Balta” galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts un žurnālists Normunds Avotiņš, kā arī sertificēta satiksmes psiholoģe Daina Voita.

Pretendenti tiks vērtēti vairākās kategorijās, atsevišķi izdalot mazāka un lielāka izmēra autoparkus, kā arī komerctransportu un pasažieru pārvadātājus. Konkurss noslēgsies 2014.gada janvārī, apbalvojot labākos uzņēmuma autoparkus ar vērtīgām balvām no „Balta”, DBS un citiem konkursa partneriem. Sīkāku informāciju par konkursu iespējams atrast saitē http://www.balta.lv/lv/par-mums/balta-gada-balva-drosakais-uznemuma-autoparks.