Ķīpsalā aprīļa sākumā notiks kompleksa izstāde aktīvās atpūtas cienītājiem

Skrituljotaji_samazinata

Rīgā, Ķīpsalā no 5. līdz 7.aprīlim vienlaikus notiks četras izstādes aktīvās atpūtas un sporta cienītājiem, informē izstāžu sabiedrība „BT 1”.

Sājās dienās vienkopus būs pieejamas izstādes “Atpūta un sports”, „Medības un makšķerēšana”, laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show” un motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls”. Trīs dienas ceļotāji, atpūtnieki, velobraucēji, ekstrēmās atpūtas piekritēji, motobraucēji, mednieki, makšķernieki, laivotāji un visi, kam aktīvā atpūta ir būtiska dzīves sastāvdaļa, atradīs sev saitošas lietas un varēs iepazīties ar sava hobija jaunumiem.

Izstādē “Atpūta un sports” piedāvās plašu preču un pakalpojumu klāstu – sākot no sporta apģērba, teltīm, trenažieriem, velosipēdiem, paraplāniem un kaitingiem līdz pat ceļošanai ērtajām motormājām. Būs arī aktuālākā informācija par atpūtas un ceļojumu iespējām un dažādiem sporta veidiem. Arī velofanus priecēs dažādi jaunumi – velosipēdu ’’ Electra” pārstāvis Latvijā SIA „Velo City” piedāvās Holandē ražotus pilsētas velosipēdus „Montego” un itāļu ražojuma pilsētas elektrisko velosipēdus „Wayel”.

Ūdens atpūtas cienītājus priecēs visu veidu ūdenstransports – sākot no piepūšamajām un airu laivām līdz pat ūdens motocikliem, ekskluzīvām jahtām un kuteriem. Izstādē būs pārstāvēta pasaulē vadošo motorjahtu, kuteru un motorlaivu ražotāju produkcija. Tāpat izstādē būs atrodams to speciālais aprīkojums, ūdenssporta un burāšanas piederumi, laivu dzinēji un rezerves daļas. Interesenti varēs uzzināt par laivu un ūdensmotociklu nomu un to remontu. Tiks piedāvāti arī dažādi ūdensceļojumu maršruti.

Izstādē “Motocikls 2013”, kur būs aplūkojami jaunākie dažādu zīmolu un modeļu motocikli, motorolleri un kvadricikli. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus, iegūt informāciju par remonta iespējām un tūningu. Konsultējoties ar speciālistiem, ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Motoklubu pārstāvji iepazīstinās ar savu darbību un plānotajiem gaidāmās sezonas pasākumiem. Izstādē tiek plānoti arī dažādi šovi un paraugdemonstrējumi.

Līdztekus jaunāko modeļu dzelzs rumakiem ne mazums pozitīvu emociju un nostalģijas sagādās unikāla, lielākā  vēsturisko JAWA un ČŽ modeļu kolekcija.

Tajā būs aplūkojami motocikli, sākot no četrdesmito gadu beigām līdz pat mūsdienām.

Visas izstādes dienas motohalles arēnā varēs vērot motomodelīšu un automodelīšu ar iekšdedzes dzinējiem,  radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu paraugdemonstrējumus. Arī apmeklētāji varēs iemēģināt roku automodelīšu vadīšanā vai izmēģināt radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu vadīšanu simulatorā.

Visas trīs izstādes dienas spēkiem mērosies Latvijas spēkavīri. 6. un 7.aprīlī notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā. Savukārt 5.aprīlī notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības spēka čempionāts trīscīņā, Latvijas II čempionāts spēka cīņā un ārmrestlinga sacensības.

Plašāka informācija izstādes mājaslapā:  www.bt1.lv/atputasports

Izstāžu darba laiks:

5., 6. aprīlī  10.00–19.00
7. aprīlī 10.00–17.00