Ķīpsala gatavojas uzņemt kārtējo izstādi „Auto”

Autoizstade_1

No 11. līdz 13. aprīlim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies starptautiskā izstāde „Auto 2014”, kas tradicionāli ieskandina pavasari auto entuziastiem un profesionāļiem.

Tāpat kā līdz šim, arī šogad tā apvienos četras tematiskās sadaļas plašam interešu lokam – “Auto”, “Transporta tehnika”, “Auto mehānika” un “Auto Exotica”.

Šobrīd dalību izstādē “Auto” jau ir apstiprinājuši “Alfa Romeo”, “Cadillac”, “Chevrolet”, „Dacia”, “Fiat”, “Ford”, “Hyundai”, “Isuzu”, “Jeep”, “Kia”, “Lancia”, “Mazda”, “Nissan”, “Opel”, “Peugeot”, „Renault” “SEAT” un “Suzuki” pārstāvji.

Izstādē sevi pieteiks arī ikgadējais konkurss “Latvijas Gada auto”, kurā autožurnālisti un nozares profesionāļi vērtē jaunākos Latvijas tirgū nonākušos spēkratus. „Gada auto” īpašajā izstādes stendā interesenti varēs aplūkot pirmos 2015. gada konkursam pieteiktos automobiļus, kā arī uzzināt žūrijas viedokli par iepriekšējo gadu pretendentiem.

Tematiskajā sadaļā “Transporta tehnika” būs aplūkojami jaunumi komerctransporta un industriālās tehnikas jomā, kā arī aprīkojums tranzīta un loģistikas nozaru uzņēmumiem. Savukārt tematiskajā sadaļā “Auto mehānika” tiks izstādīts autoservisu aprīkojums, automobiļu remonta instrumenti un auto piederumi.

Bet autoizstādes tradicionālā „odziņa”, kas allaž rada visplašāko rezonansi, būs “Auto Exotica” ekspozīcija

– tūninga šovs un tikšanās vieta autoklubu entuziastiem. Arī šogad eksotisko spēkratu sadaļā līdztekus vietējo meistaru pārveidotajiem auto varēs aplūkot arī dažus spilgtus tūninga šedevrus no ārzemēm.

Informācijai: Gan pēc ekspozīcijas lieluma un kvalitātes, gan apmeklētāju skaita mūsu izstāde „Auto” pēdējos gados ir kļuvusi par lielāko Baltijā. Pērn to trijās dienās apmeklēja 31 977 cilvēki, t.i., par aptuveni 10% vairāk nekā gadu iepriekš.

Ieejas biļešu cenas izstādes apmeklējumam:

  • Pieaugušajiem – EUR 5,50
  • Pensionāriem, skolēniem – EUR 4
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!
  • Ģimenes biļete – (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – EUR 14

Grupu apmeklējums (10+):

  • Studentu grupa – EUR 4
  • Skolēnu grupa – EUR 3

Autostāvvieta – EUR 3