Līzingā pirktām automašīnām piedāvā šī darījuma apdrošināšanu

Rokas uz stures 03

„Nissan”, „Hyundai” un „Mitsubishi” dīleris „Skandi Motors” sadarbībā ar kompānijām „If Apdrošināšana” un „UniCredit Leasingpiedāvā visām līzingā pirktajām automašīnām līzinga apdrošināšanu.

Šā gada pirmajā ceturksnī līzinga apdrošināšana ir noformēta 13% no kopējā ar „Skandi Motors” starpniecību finansēto darījumu skaita.

Līzinga apdrošināšana jeb GAP kā produkts ir pieejams tikai autosalonā, iegādājoties jaunu automašīnu līzingā kopā ar KASKO apdrošināšanas polisi.

Līzinga apdrošināšana sedz automašīnas tirgus vērtības un atlikušās līzinga summas starpību automašīnas zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā, kas ir īpaši svarīgi gadījumos, kad atlikusī līzinga summa ir krietni augstāka par tirgus vērtību. Savukārt, ja iestājas klienta ieņēmumu samazinājums vai pat maksātnespēja, un klients nespēj norēķināties par līzinga maksājumiem, klienta parāds netiek reģistrēts Latvijas Bankas parādnieku reģistrā, netiek sabojāta klienta kredītvēsture un automašīna par līzinga atlikumu tiek nodota apdrošinātājam.