„Magistr“ uzņēmies „Kia“ pārstāvniecību Latgalē

showroom_3___kia_wall

Daugavpils autocentrs „Magistr“ ar oktobri kļuvis par „Kia Motors“ oficiālo partneri, iegūstot tiesības nodrošināt šī zīmola automašīnu tirdzniecību un servisu Latgales reģionā.

SIA „Magistr“ vadītājs Andrejs Elksniņš teic: “Ilgstoši esam meklējuši sadarbības partnerus auto tirgū, ar kuriem mums būtu patīkami strādāt, un tas ir izdevies. Mums ir patiess prieks uzsākt sadarbību ar Eiropā strauji augošo un dinamisko zīmolu „Kia“. Tas piedāvā plašu automašīnu klāstu, tostarp arī pilnpiedziņas spēkratus, kas Latgales reģionā ir diezgan populāri. „Magistr“ uzņemsies ne tikai „Kia“ automašīnu tirdzniecību, bet arī pilnu servisu un garantijas remontu. Auto tirdzniecību plānojam uzsākt līdz šā gada beigām.”

Autocentrs „Magistr“ ir dibināts 1993.gadā kā viena no SIA „Magistr“ struktūrvienībām. 23 gadu laikā izveidota profesionāļu komanda, uzkrāta apkalpošanas, automašīnu remonta un pārdošanas pieredze. „Magistr“ jau vairākus gadus ir franču kompānijas „Peugeot“ oficiālais pārstāvis Daugavpilī. Sadarbības uzsākšana ar „Kia Motors“ atvieglos arī šī Dienvidkorejas zīmola automašīnu pieejamību Latgales reģionā.

Birkas: