„Mile Auto” tirgos „Citroen” Siguldā

Citroen-DS4_logo

Automašīnu „Volkswagen” un „Škoda” servisa partnera SIA „Auto Īle un Herbst” īpašnieks Māris Īle ir izveidojis jaunu uzņēmumu SIA „Mile Auto”, kas jau parakstījis līgumu ar „Citroen” importētāju Latvijā – SIA „Veho”– par šīs auto markas pārstāvniecību Siguldā.

Kā informē „Veho”, abu uzņēmumu parakstītais dīlera un autorizētā remontētāja līgums paredz, ka, sākot ar šā gada maiju, „Mile Auto” nodrošinās „Citroen” automobiļu tirdzniecību, pēcpārdošanas garantijas un servisa funkcijas Siguldā, , kā arī iespēju klientiem pasūtīt un iegādāties rezerves daļas un aksesuārus Siguldā, Mālpils ielā 1.

„Veho” valdes priekšsēdētājs Raimonds Dūda uzsver, ka pastāvīgi mainīgā Eiropas autotirgus vide un tendences liek ražotājiem un izplatītājiem nepārtraukti sekot līdzi iespējām paaugstināt konkurētspēju un efektivitāti, kā arī novērtēt klientu vajadzības, to maiņu un strādāt pie apkalpošanas kvalitātes standartu celšanas.

Savukārt Īle atzina, ka

Sigulda atrodas stratēģiski labā vietā, kurā apkalpot Vidzemes, Latgales un Zemgales iedzīvotājus.

„Uzņēmumā strādā pieredzējuši automašīnu tirgotāji, servisa konsultanti un servisa meistari, tāpēc uzskatu, ka spēsim pilnvērtīgi attaisnot gan klientu vēlmes, gan „Citroen” vārdu,” ir pārliecināts „Mile Auto” vadītājs.

Kopš „Auto Īle un Herbst” tika atņemts „Volkswagen” dīlera statuss, tirgotājs strādājis ar zaudējumiem. Vēl 2011. gadā uzņēmums strādāja ar 354 603 latu (504 555 eiro) peļņu, bet 2013. gadu beidza ar 78 389 latu (111 538 eiro) lieliem zaudējumiem.

Birkas: