Neste atklāj pirmo atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge

Neste elktro 01

Degvielas tirgotājs Neste  paplašina savu piedāvājumu un atklāj pirmo 100% atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge Rīgā, Lucavsalas 1  degvielas uzpildes stacijā, piedāvājot četras uzlādes vietas ar kopējo jaudu līdz pat 300 kW.Līdz ar pirmās uzlādes stacijas atklāšanu, Neste Latvija uzsāk lieljaudu un atjaunojamās elektrības staciju paplašināšanu esošajā Neste DUS tīklā. 

“Viens no Neste mērķiem ir padarīt ilgtspējīgu mobilitāti pieejamu ikvienam. Atklājot pirmo 100% atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge Rīgā, Lucavsalas ielā, mēs ievērojami papildinām savu produktu un pakalpojumu klāstu. Tagad mūsu klientiem ir pieejama ne tikai augstākās kvalitātes degviela, bet arī iespēja ātri un ērti uzlādēt elektroautomobiļus. Šis solis aicina virzīties zaļākas nākotnes virzienā, motivējot katru izvēlēties videi draudzīgākus transporta līdzekļus un mobilitātes veidus,” norāda SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

Neste plāno turpināt ieguldīt elektromobilitātes attīstībā,

paredzot nākamo trīs gadu laikā investēt līdz 3 miljoniem eiro, ik gadu atklājot no trim līdz četrām jaunām uzlādes stacijām. Plānots, ka turpmāk katras nākamās jaunās uzlādes stacijas kopējā jauda varētu sasniegt 600 kW.

Neste elktro 02

Ērtas norēķinu iespējas par elektroauto uzlādi šobrīd pieejamas Neste mobilajā aplikācijā gan privātpersonām, gan biznesa sektoram par īpašu iepazīšanās cenu – 0,29 eur/kWH uz mēnesi.

Neste elktro 03

Jaunā atjaunojamās elektrības uzlādes stacija Neste My Renewable Charge ir būtisks papildinājums Neste ilgtspējas stratēģijai, kuras pamatā ir videi draudzīgas un atjaunojamas degvielas ražošana un izplatīšana. Videi draudzīgi risinājumi ir arī inovatīvo vēja turbīnu un saules paneļu uzstādīšana uz degvielas uzpildes staciju jumtiem Rīgā, kas atspoguļo uzņēmuma apņemšanos ražot tīru enerģiju savām vajadzībām.