“Neste Oil” atklāj uzpildes staciju ar vertikālo virszemes degvielas tvertni

Neste_Oil_Kuldigas_DUS_2

Pēc rekonstrukcijas “Neste Oil” uzpildes stacijā Kuldīgā, Graudu ielā 19 – pirmajā Baltijas valstīs – uzstādīta vertikāla virszemes degvielas tvertne.

Kuldīgas degvielas uzpildes stacijas (DUS) rekonstrukcijā uzņēmums “Neste Oil” kopumā ieguldījis 365 tūkstošus eiro. Uzstādītās vertikālās virszemes degvielas tvertnes augstums ir 8,5 metri. DUS ir aprīkota ar ātrgaitas degvielas sūkni ar 4 pistolēm, kas piemērotas gan kravas, gan arī vieglajam autotransportam. Tiesa, tajā pieejama tikai dīzeļdegviela.

Jaunajā konceptā ir ievēroti visi augstākie drošības un vides aizsardzības standarti. Stacijā var norēķināties ar banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem.

Arī jaunajā DUS, tāpat kā visās citās “Neste Oil” stacijās

dīzeļdegviela tiek piegādāta no “Neste Oil” rūpnīcas Somijā.

Neste_Oil_Kuldigas_DUS_3

“Priecājamies par katras jaunas degvielas uzpildes stacijas atklāšanu. Tādējādi mēs kļūstam vēl pieejamāki klientiem. “Neste Oil” ir lielākais automātisko DUS tīkls Latvijā, kas nodrošina ātrāko degvielas uzpildes pieredzi par vienmēr izdevīgāko cenu,” stāsta SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis.

Šī ir jau otrā “Neste Oil” stacija Kuldīgā. Šobrīd “Neste” DUS tīklu veido 58 stacijas visā Latvijā.