„Neste Oil” nopērk un ievērojami pārbūvē „Sumata” degvielas uzpildes staciju Kuldīgā

Neste Oil logo

“Neste Oil” meitasuzņēmums SIA “Neste Latvija” Kuldīgā iegādājusies degvielas uzpildes staciju (DUS) “Sumata”, kas rekonstrukcijas rezultātā kļūs par pirmo DUS ar vertikālo virszemes degvielas tvertni “Neste Oil” tīklā Baltijas valstīs. Stacijas rekonstrukcijā plānots ieguldīt vairāk nekā 140 tūkstošus latu (200 tūkstošus eiro) un to plānots atklāt oktobra vidū.

Jaunā “Neste Oil” stacija atradīsies Kuldīgā, Graudu ielā 19 un tā paredzēta galvenokārt  kravas autotransportam.

Šī „Neste Oil” Kuldīgā būs pirmā šāda veida DUS visā Latvijā.

Jaunajā “Neste Oil” DUS būs pieejama tikai dīzeļdegviela un stacija būs aprīkota ar  ātrgaitas dīzeļdegvielas sūkni ar 4 pistolēm, kas ir piemērotas gan kravas, gan arī vieglajam autotransportam. Arī jaunajā DUS, tāpat kā visās pārējās “Neste Oil” DUS, dīzeļdegviela tiks piegādāta no “Neste Oil” rūpnīcas Somijā. Stacijā varēs norēķināties ar banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem.

Latvijā pirmās “Neste Oil” DUS vertikālās virszemes degvielas tvertnes augstums būs 8,5 metri. Jaunā DUS būs jau otrā “Neste Oil” stacija Kuldīgā un līdz ar tās atklāšanu “Neste Oil” DUS tīklu veidos 58 stacijas visā Latvijā.