„Neste” uzsāk ziemas dīzeļdegvielas tirgošanu

Neste_pilons

Gatavojoties vēsākam rudens un ziemas periodam, SIA „Neste Latvija” ir sākusi piegādāt savām uzpildes stacijām arktisko dīzeļdegvielu no Somijas.

„Neste Oil” klientiem piedāvā augstākās kvalitātes ziemas dīzeļdegvielu no rūpnīcas Somijā, kurai atbilstoši normatīvajiem aktiem netiek pievienota biodīzeļdegviela – rapša metilesteris. Šobrīd „Neste” uzpildes stacijās tirgotās A0 klases ziemas dīzeļdegvielas saduļķošanās temperatūra (Cold point) ir -10ºC, bet sasalšanas temperatūra (CFPP) -20ºC.

Artu Airiainens, SIA “Neste Latvija” ģenerāldirektors: “Gaisa temperatūrai pazeminoties, „Neste Oil” veiks pāreju uz pirmās un otrās klases ziemas dīzeļdegvielu, kurām ir zemāka saduļķošanās un sasalšanas temperatūra. Lai aukstos laika apstākļos dīzeļautomašīna nepieviltu, mēs vadītājiem iesakām

ziemas degvielu nejaukt ar nepiemērotu dīzeļdegvielu, lai nepasliktinātu tās parametrus.”

„Neste Oil” naftas pārstrādes rūpnīca atrodas Somijas pilsētā Porvoo. Galvenie rūpnīcā ražotie produkti ir bezsēra benzīns, dīzeļdegviela un pamateļļas. „Neste Oil” rūpnīcā ražo dažāda veida dīzeļdegvielas. Tur ražotie mazsēra un bezsēra produkti attiecīgi pēc klientu vēlmēm tiek pielāgoti vietējiem tirgiem, ievērojot visas ar vidi saistītās ES noteiktās prasības.