“Nissan” automobiļu iegādei piedāvā īpašus “Nissan Finance” noteikumus

Nissan

Līdzīgi kā ‘Honda” un vēl viena otra auto zīmola modeļu pirkuma finansēšanai un klientu piesaistei, tagad Latvijā būs pieejami īpaši noteikumi arī “Nissan” automobiļu pircējiem, izmantojot “Nissan Finance” programmu.

Tagad “Nissan” pie oficiālajiem dīleriem Latvijā piedāvā visus ar jauna automobiļa iegādi, apkopi un pirkumu finansējumu saistītos pakalpojumus.

“Nissan” paziņojumā presei pat tiek apgalvots, ka

pircējs pats varēs izvēlieties automobiļa pirmās iemaksas apmēru un finansēšanas periodu.

Taču gan jau šai ziņā zināmi ierobežojumi tomēr pastāv (“AutoMedia.lv” piezīme).

„Jauna automobiļa iegāde ir viens no lielākajiem pirkumiem, ko veicat savas dzīves laikā. Gluži tāpat, kā Jūs meklējat aizdevumu mājokļa iegādei, kas atbilstu tieši Jūsu situācijai, mēs varam sastādīt tādu finanšu piedāvājuma plānu, kas ļaus Jums saņemt kāroto automobili, atbilstoši Jūsu vajadzībām, jo mēs zinām, ka nav divu vienādu “Nissan” īpašnieku. Izmantojot “Nissan Finance”, tas ir patiešām vienkārši.”, apgalvo Marguss Miks (Margus Mikk), “Nissan Nordic Europe OY” Baltijas valstu vadītājs.

Kāda ir atšķirība starp “Nissan Finance” un parasto līzinga kompāniju piedāvājumiem? “Nissan” pārstāvji apgalvo, ka “Nissan Finance” piedāvā vienkāršākas un elastīgākas finanšu programmas, kas palīdzēs pircējiem iegādāties jaunu vai kvalitatīvu lietotu “Nissan” automobili. Neatkarīgi no tā vai izvēlēsieties finanšu, vai operatīvo līzingu, “Nissan Finance” piedāvāšot konkurētspējīgas finansējuma procentu likmes, saprotamus nosacījumus un individuāli katram klientam sastādītu piedāvājumu. Papildus klienti krietni ietaupīšot savu laiku, jo tas viss pieejams tuvākā “Nissan” dīlera centrā.

Birkas: