No decembra vidus ar “Virši-A” degvielas kartēm varēs uzpildīties arī Igaunijā

Virši-A

Mediji, tostarp „AutoMedia.lv” jau vasaras vidū vēstīja, ka pašmāju lielākais degvielas tirgotājs AS „Virši-A” parakstījis nodomu protokolu par vienotas degvielas karšu sistēmas izveidi ar partneriem Igaunijā un Lietuvā. Nu „Virši-A” ziņo par plānu realizēšanu – esot pabeigta vienotas degvielas karšu sistēmas izveide ar lielāko degvielas mazumtirgotāju Igaunijā AS “Olerex.

Ar „Olerex” noslēgtais līgums paredz, ka abu degvielas uzpildes staciju (DUS) tīklu klientiem tiks nodrošināta iespēja iekļauties vienotā degvielas karšu sistēmā, ļaujot veikt degvielas uzpildi un citus pirkumus vairāk nekā 135 “Virši-A” un “Olerex” tirdzniecības vietās Latvijā un Igaunijā.

Balstoties uz šī gada maijā parakstīto nodomu protokolu starp visu Baltijas valstu vietējiem degvielas mazumtirgotājiem,

noslēgtā sadarbība ar “Olerex” ir pirmais posms vienotas Baltijas mēroga degvielas karšu sistēmas izveidē.

Šī ir pirmā šāda veida sadarbība, kas noslēgta starp vietējiem Latvijas un Igaunijas degvielas mazumtirgotājiem.

Klienti, izmantojot sava mazumtirgotāja izsniegto degvielas kredītkarti un debetkarti, varēs izmantot kaimiņvalsts piedāvātās priekšrocības ar ērtu norēķinu sistēmu, konkurētspējīgiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Virsi A_16.11.2012 002

Jau šobrīd “Virši-A” staciju tīkls esot atvērts “Olerex” klientiem, savukārt

šī gada decembra vidū arī “Olerex” stacijās sākšot pieņemt “Virši-A” degvielas kartes,

informē „Virši-A” Īpaši izdevīgs jaunais sadarbības modelis būšot tiem klientiem, kuru braucieni regulāri pārklāj gan Latviju, gan Igauniju.

Olerex_2

“Mēs esam atraduši partneri, ar kuru mums ir kopēja izpratne par modernu un kvalitatīvu risinājumu nodrošināšanu saviem klientiem ilgtermiņā. AS “Olerex”, kas nesen iegādājies “Lukoil” degvielas uzpildes stacijas, līdz ar to kļūstot par lielāko degvielas mazumtirgotāju Igaunijā pēc DUS skaita, ir kļuvis par nozīmīgu un spēcīgu partneri mūsu uzņēmumam,” stāsta AS „VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

“Kopā ar AS “VIRŠI-A” mēs esam uzsākuši veidot spēcīgāko vienotu degvielas karšu programmu Baltijas valstīs. Mūsu klientu skaits, kuri jau apmeklē “VIRŠI-A” stacijas, pārsniedz mūsu prognozes, tādējādi norādot uz partnerības lielo potenciālu,” piebilst AS “Olerex” valdes loceklis Antti Moppel.

Plānots, ka nākamā gada sākumā tiks izveidota vienota degvielas karšu sistēma visā Baltijas mērogā, kā rezultātā visu trīs Baltijas valstu klientiem būs pieejama ērta norēķināšanās sistēma visos partneru tīklos.