Noslēdz rekordlielu auto apdrošināšanas darījumu

Auto krasas

Apdrošināšanas sabiedrība „Balta” sadarbībā ar brokeru kompāniju „Aon Baltic” ir parakstījusi līgumu ar vienu no Eiropā lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem „ALD Automotive” par gadrīz 21 miljonu eiro.

„Balta” kopā ar māsas kompānijām Lietuvā un Igaunijā parakstītais līgums ir lielākais Baltijā un paredz trīs autoparku apdrošināšanu.

Latvijā kopējā visa autoparka apdrošinājuma summa ir 20 898 227 eiro, bet Baltijā tā sasniedz teju 50 miljonus eiro.

„ALD Automotive” Baltijā pārvalda vairāk nekā 3 000 automobiļus, tādējādi noslēgtais sadarbības līgums ir lielākais autotransporta apdrošināšanas darījums Baltijā. „Balta” ar brokera palīdzību sniegs KASKO un OCTA apdrošināšanas pakalpojumus vairāk nekā 1 100 automašīnu lielajam autoparkam Latvijā, taču kopumā pakalpojums tiks sniegts visu trīs Baltijas valstu autoparkiem. „Balta” to palīdzēs realizēt māsas kompānijas – „Lietuvos Draudimas” Lietuvā un „RSA Kindlustus” Igaunijā, kā arī „Aon Baltic” tīkls visā Baltijā. Noslēgtais līgums paredz individuāli klienta vajadzībām pielāgotu atlīdzību izmaksas procesu, kas ļaus paātrināt apdrošināšanas gadījumu izskatīšanu un atlīdzību izmaksu.

Par „ALD Automotive”

„ALD Automotive” ir viens no vadošajiem un lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem Eiropā ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. Uzņēmums darbojas 37 valstīs visā pasaulē, nodarbinot 4 200 cilvēku un pārvaldot 988 000 automašīnas.

Baltijā „ALD Automotive” darbojas kopš 2005.gada, kad tika uzsākta uzņēmuma darbība Igaunijā. 2006.gada sākumā tika nodibināts uzņēmums Lietuvā, bet kopš 2006.gada vidus pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā. Baltijā „ALD Automotive” pārvalda 3 000 automašīnu lielu autoparku un nodarbina 36 darbiniekus.