Rīgā norisināsies forums par autoparku pārvaldību

Volvo_Geteborga 037

Trešdien, 5.novembrī Rīgā norisināsies forums uzņēmumu autoparku vadītājiem – Fleet Mobility EXEX. Tā ietvaros tiks pasniegta balva „EXEX 2014.gada autoparks”.

Fleet Mobility EXEX foruma mērķis ir sniegt vispusīgu apskatu par aktualitātēm autoparku pārvaldības jomā. Foruma apmeklētājiem kompetenti speciālisti stāstīs, kā samazināt autoparka iegādes un uzturēšanas izmaksas. Tapat arī tikšot skaidrots, kādā veidā darbinieku mobilitātes prasmīga organizācija un modernu informācijas tehnoloģiju izmantošana var palielināt uzņēmuma peļņu, teikts foruma rīkotāju paziņojumā presei.

Eksperti stāstīšot, kā mainās uzņēmumu darbinieku mobilitātes vajadzības un kā uz to reaģē pasaules vadošie uzņēmumi.

Piemēram, „Volkswagen” zīmola vadītājs Baltijā Māris Jansons dalīsies savā ilggadējā pieredzē, kā transportlīdzekļu tehnoloģiskā attīstība palīdz ietaupīt līdzekļus, vienlaicīgi uzlabojot darbinieku produktivitāti.

Liela uzmanība forumā tikšot pievērsta jautājumam, kā ar modernu programmatūras risinājumu palīdzību optimizēt darba procesus.  „Mums ir jāsaprot, kā reaģēt uz pieaugošo sarežģītību, ko izraisa darbinieku mainīgas prasības, milzīgs informācijas daudzums un jauni alternatīvi risinājumi. Mūsdienās tehnoloģijas iegūst arvien lielāku nozīmi – autoparku vadītājiem tas ir jāņem vērā un jāprot pareizi rīkoties,” norāda „Coca-Cola” autoparka Eiropas iepirkumu vadītājs Janošs Kiss, kurš arī būs starp foruma lektoriem.

Forumu atklās un prezentēs apskatu par valsts likumdošanas aktualitātēm transporta jomā Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta vadītājs Tālivaldis Vectirāns.

Diskusijas laikā savā pieredzē uzņēmumu autoparka pārvaldībā dalīsies Latvijas vadošie profesionāļi no tādiem uzņēmumiem ar lieliem autoparkiem kā „Lattelecom”,  „Latvijas valsts meži”, „Fazer Latvija”, „PATA AB” un „UPB”.

Foruma noslēguma daļā tiks nominēts „EXEX 2014.gada autoparks”, jo jau otro gadu foruma ietvaros tiek organizēts konkurss, lai noskaidrotu labāko autoparku Latvijā. Pieteikumus konkursam uzņēmēji varēja iesūtīt līdz 30.oktobrim. Pagājušajā gadā apbalvojumu „EXEX 2013.gada autoparks” ieguva uzņēmums „BalticTaxi”.